www.sudzibas.lv Eastcon Slikts serviss

Eastcon - Slikts serviss

Esmu bijusi uz daudzām šāda veida prezentācijām, šķiet, normāla apkalpošana, bet nu šoreiz! Zvana, aģitē uz vakariņām, lai paņemot vēl divus cilvēkus, būšot dāvanas utt. Protams, uzaicinu vecāku pensionāru pāri, jo jaunie laikam uz tādām muļķībām neuzķeras. Aizejam uz prezentāciju, prece uz galda apklāta, neredzam neko, tad nu paņem vienu aparātu un visu prezentācijas laiku pa viņu vien maļ, ar jau sagatavotu līzinga maksājumu lapu, kura jsunolikta mums priekšā. Pēc laika ielej konjaku, apdzirda, lai vieglāk apčakarēt. Gaidām, kad tad nu dos tās solītās vakariņas, nekā, viena kompānija aiziet prom. Pat tik nabadzīga šī kompānija palikusi, ka kafijai klāt vairs pat cepumiņu nepiedāvā. Uzaicinātie ilvēki pēc darba, neēduši līdz pusnaktij klausās, kā lej ūdeni. Pienāca beigas prezentācijai un tā arī neuzzinājām, kas zem tās drānas paslēpts. Tādu prezentāciju redzēju pirmo reizi savā mūžā. Visi bijām sašutuši par to, ko" baudījām"! Nu ko, nācās uzaicinātos viesus vest vakariņās pašiem, paši taču aicinājām... Tik pretīga attieksme, cik tāku mēs vēl iesim, vai tiešām cilvēki nemokās ar sirdsapziņas pārmetumiem, kas rīko un aicina uz šiem pasākumiem? Un vēl par solītajām dāvanām! Parasti saņemam attiecīgās firmas izstrādājuma prezentu, bet šajā reuzē kaut kāda stulba rokas sprādze, ar sazin kādiem tur veselības atjaunojošiem akmeņie un pleda, kyr rakstīts made in china! Un pat eastcon logo aizmirsies uzšūt! Kāda nabadzība un necieņa pret klientiem! Nekad vairs uz šādām prezentācijām neiešu un rekomendēju arī citus to nedarīt! Apkaunojoši!

Papildināts Ineta Jemeļjanova 21.07.2019

Nav