www.sudzibas.lv Eastcon personāla vadība

Eastcon - personāla vadība

Dzīvnieki dēļ kuriem cilvēki viens otru sāk uzskatīt par lopiem, metiens ne tikai ar produktiem, kad uzmet vecākus cilvēkus, kas tiek apvārdoti lai pārmaksātu par lietām kas kvalitātē neatšķiras no 2 x lētākām, bet met arī darbiniekus iekšienē, strādājot eastcon "slikta dūša" tā ir ikdienas sajūta, valda uzskats ka mānīt cilvēkus un krāpt ārā no tiem naudu nav nekas skaiskāks, ātrāk prom no šejienes

A afh 09.11.2011

Katrs pelna kā māk. Un viņiem tas iet no rokas jau daudzus gadus.

E Erna Grīnvalde 12.10.2012

Sakarā ar neparedzētiem apstākļiem Rojas invalīdu biedrība nevar izņemt masāžas krēslu joprojektu neapstiprināja. Lūdzam atgriezt 20Ls kurus iemaksājām. Mēs ar menidžeru bijām vienojušies, ja neapstiprinās pr4ojektu, tad būs iespējams atgūt iemaksāto naudu. Ar cieņu, Rojas invalīdu biedrības priekšsēdētāja Erna Grīnvalde. Ceram uz Jūsu sapratni .Gaidīsim Jūsu atbildi .Mūsu E.pasts ; [slēpt]@inbox.lv vai pa tel.26078711.

E Erna Grīnvalde 12.10.2012