www.sudzibas.lv Eastcon loterija apmāns

Eastcon - loterija apmāns

Vēlos brīdināt visus kuri ir aizpildījuši EASTCON loterijas anketu.Pēc anketas aizpildīšanas saņēmu zvanu, ka esmu laimējusi "Ceļojumu" uz Turciju.Pārjautājot EASCON dabiniekam vai ceļojums ir tikai lidojums? Atbildēja - ka protams nē, esot arī viesnīca Turcijā. Tomēr, es tam arī tad nenoticēju. :)Tā kā viss sarunas laikā liecināja, ka ceļojums tomēr būs nolēmu apmeklēt balvu pasniegšanas pasākumu Latviešu biedrības namā. Tā kā nevarēju atrast to 107 kab., tad uzjautāju apsargiem, kas jau smiedamies mani brīdināja, ka līdz jānem "biezs" maks. :)Turpinājumā EASTCON darbiniece - balvu pasniedzēja centās uzspiest vēl aizpildīt vēl vienu anketu ar kuru var vinnēt ceļojumu uz Parīzi. Uz šo aicinājumu jau citas "veiksminieces" atteica, ka neko nepildīšot un vēloties saņemt savu balvu tagad, jo nav laiks un ir jāsteidzas. Uz ko EASCON darbiniece paziņoja - "Ja prezentāciju stundas garumā nenoklausīšoties, tad balvu nedabūšot". :) :) :) Tomēr piebilda, ka ceļojumu esot gan vinnējusi.Neliela atkāpe - ko Jūsuprāt nozīmē ceļojums?????? EASCON prāt ceļojums, kā izrādās, ir - viesnīca Turcijā - ha, ha, ha!!!!Par lidojumu pašiem jāmaksā……..Manuprāt, ceļojums un atpūta kādā citā valstī viensīcā ir divas dažādas lietas.Līdz ar ko EASCON darbinieki tika informēti, ka šī komercprakse ir negodīga pret patērētājiem un maldina patērētājus. Par ko arī tiks iesniegts PTAC iesniegums ar lūgumu izvērtēt šī uzņēmuma darbību un es ceru, ka šis uzņēmums tiks saukts pie atbildības un uzlikts sods.Ar cieņu,Patērētājs

E EASTCON ir laupītāji 12.04.2016

Mana sieva arī šito A4 lapu atnesa man un saka ka pa maziem eiro tas vecis bildē uzsauc ceļojumu .....Turcijā. Neizlasot tās pašas lapeles mazo skriptu.
Būtu labi ja te parādītos vēl kāds numurs lai varētu nobloķēt.