www.sudzibas.lv Eastcon Krāpšana, Slikta attieksme, cilvēku mānīšana

Eastcon - Krāpšana, Slikta attieksme, cilvēku mānīšana

Ļoti slikts uzņēmums, kas balstās uz cilvēku krāpšanu un mānīšanu.
Pats nostrādāju eastcon uzņēmumā aptuveni gadu un uzzināju ļoti daudzas lietas ko ikdienā uzņēmuma klients neredz un nezina. Pirmkārt jau prezentācijas satur ļoti daudz nepatiesu vai saspīlētu faktu, kas ir domāts tikai cilvēku iebiedēšanai. Jau jauno darbinieku apmācībās tiek mācīts kā pareizāk melot klientam un kā no viņa izspiest maksimālo. Visi šī uzņēmuma produkti ir ar milzīgu uzcenojumu kas pārsniedz vismaz 4x produkta pašizmaksu. Par produktu pasākumos stāsta, ka tas ir unikāls, veselīgs, ar augstu kvaltāti, bet klients nezina to, ka viss internets pilns ar tādu pašu produktu par 4x zemāku cenu un tādu pašu kvalitāti, vai pat labāku. Pirmsākumos eastcon produkcija bija laba, ar labu kvalitāti, bet nu, mantkārībai pieaugot ir ļoti pasliktinājusies eastcon produktu kvalitāte, tiek stāstīts, ka ir vācijas kvalitāte, bet neviens nesaka to, ka patiesībā produkts nāk vai no ķīnas, vai polijas. Tā pat bieži vien klientiem tiek iesmērēti lietoti produkti jaunuas preces vietā, pirms piegādes tiek izvērtēts, ja klients ir gados (pensionārs) tad ir mazāka iespēja, ka pamanīs, ka prece ir lietota un mazāka iespēja, ka viņš par to sūdzēsies, jo taču atgriestā, vai garantijas prece kaut kur ir jāiebāž. Tā pat esmu bijis liecinieks tam, kā tiek mainīti cipari un cilvēka dati līzinga pieteikumos. Bankas izrakstos tiek samainīti ienākumi, tikai, lai piešķirtu līzingu vai tā pat tiek melots par darba vietām, zinot, ka to neviens nepārbaudīs. Tiek mānīti ne tikai klienti, bet arī uzņēmuma darbienieki, piesolot dažādus labumus vai bonusus par labu tirgošanu, un cilvēku krāpšanu, bet tās ir tādas pašas pasakas kā viss pārējais. No sirds iesaku neuzticēties šim uzņēmumam, nekas labs tur nebūs.
Par to ļoti labi liecina tas, ka ieejot eastcon.lv mājas ir ļoti daudz neskaidras un nepatiesas informācijas, tā pat nekur nav atrodams uzņēmuma vadītāja, vai vadītāja vietnieka kontaktinformācija, kas liecina par to, ka no kaut kā slēpjas. (visticamāk slēpjas no neapmierinātiem klientiem)

A

Komentāri (1)

A Anna 08.09.2018
Krāpšana

Gaisa cirkulācijas krāsns ir pilnīgi nelietojama. Ēdiens sažūst un apdeg, bet iekšā cieti un jēli produkti!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes