Eastcon - Krāpšana

Šogad bijām uz prezentāciju, kur prezentēja lāzerterapijas aparātu. Stāstīja cik labs nu vienkārši neaizvietojams mājas dakteris, cik daudz dakteri no viņiem to pērk. Pārdevēja teica paņemiet mājās un 14 dienu laikā pamēģiniet, ja nepatiks atdosiet atpakaļ, nekas par to nebūs jāmaksā. Izdomājām nu labi paņemsim un pamēģināsim. Nu bet tikai jānoformējot kredīts. Nu labi. Iemaksājām 80 eiro un noformējām kredītu. Pēc 14 dienām kad aparātu aizvedām atpakaļ sākās "jautrība", jo izrādās, ka par kredīta noformēšanu jāmaksā 7% no pilnās aizdevuma summas. Zinu pašas vainīgas vajadzēja cītīgāk izlasīt līgumu, bet paļāvāmies uz pārdevējas vārdiem, ka mierīgi atgriezīsim un nekas nebūs jāmaksā. Tā, ka neparakstiet nekādus līgumus ar šo firmu un nordic finance un nepaļaujaties uz pārdevējas vārdiem.

Ramona

Dainis 28.12.2017

Nekā nosodāma, kamēr būs muļķi, kas pirks, tikmēr šādi tirgoņi darbosies, tā ir iekārtota mūsu pasaule.