Eastcon - Ceļojums

30. Aprīlī piezvana no tel. Nr. 22024887 - zvana no firmas Eastcon, jūs esat laimējusi ceļojumu uz turciju 2 vai 4 personām, esat izlozēta no klientu bāzes! Pajautāju, vai tas ir pēdējā aprīļa joks?Nē taču! Tiešām! Kāpēc jūs esat tik neticīga? - man jautā patīkama sievietes balss..Nu es neticu šāda veida brīnumiem, saku. Tātad - esmu laimējusi ceļojumu uz turciju (Loterija jau bijusi, tieši es esmu tā laimīgā, kura tur dosies). Jāierodas 5. Maijā plkst. 17:30 vai 20:00 uz svētku vakariņām vecrīgā, torņa ielā 4, sekcija 1b, 102 viesu zālē, kur notiks dāvanas pasniegšana. Vēlreiz piezvana 3. Maija vakarā, vai ieradīšos. Pajautāju, vai paredzēta arī prezentācija? - nē, būs jauka svētku pasēdēšana.. Aizbraucu - mani sagaida kundzīte, liels gludināmais dēlis, gludeklis, protams, 3 galdiņi, uz kuriem cukurdoze un trauciņš ar cepumiem un 4 konfektēm (Saskaitīju uz sava galdiņa, kamēr klausījos burvju gludekļa trikus). Atnāca vēl 6 cilvēki un vakars sākās. Aizpildījām kaut kādu ciemiņu veidlapu, kur atzīmējāmies par "svētku vakariņām", aizpildījām loterijas biļetes, kur iespējams laimēt svētku pusdienas kādā no latvijas pilīm. Sākās tāds "sviests"!!! Kad bijām aizpildījuši loterijas biļetes, mums paziņo, ka mēs jau tāpat nevaram tajā piedalīties, jo bija jābūt 4 cilvēku kompānijai, citādi nekā... Sākās jautājumi - kāda velna pēc mums jāaizpilda loterijas biļete, ja neesam kategorijā, kura to tiesīga aizpildīt??? Ā.. Viņa saka - to jums vajadzēja pajautāt tam cilvēkam, kurš jums zvanīja, kundzīte neatbild par to, kas mums visiem zvanījis. Jūs esat te un tagad būs prezentācija. Jautājam, kas ar to turcijas braucienu? Nu jā, jūs visi esat laimējuši, te jums aploksnes. Aploksnē skaists buklets, kur skaidri un gaiši rakstīts - jūs esat laimīgais, kurš laimējis ceļojumu uz turciju - apmaksāta viesnīca, ekskursijas un brokastis. Pašam tikai jānopērk brauciens - nieka 349 eur. Lidojumi notiek maijā (Mīļā "cilvēku čakarētāja" gan teica, ka braukt var arī rudenī). Par to atkal kundzīte neko nezin, viņai ir tikai maija braucieni. Tēju? Kafiju? Varbūt ko stiprāku? (Iedzeram tēju, kafiju, 2 iedzēra konjaku) un "svētku vakariņas" turpinās. Saprotam, ka esam tiešām piekrāpti pēc pilnas programmas, uzticoties firmas eastcon nekompetentajām darbiniecēm, taisāmies celties un iet prom, jo kāds gabaliņš vēl jābrauc. Kundzīte jautā, vai tad mēs nezinām, cik ilgi iet prezentācija???Mana galdiņa biedrene klusi jautā:" man teica, ka būs arī dāvana...""turcijas ceļojums arī ir dāvana!!!" - tā atbild kundzīte (Sirma, korpulenta, augums apm. 160 cm, laikam gunta vārdā, uzvārds sākās ar t..)Man, kā cilvēkam, kurš nekad nav ticējis šāda veida "brīnumiem" neizprotamā kārtā izdevās ļaut sevi piečakarēt:)Ja jums zvana no tel. Nr. 22024887 un piedāvā ceļojumu uz turciju, noteikti pajautājiet, vai nav laiks viņai iet galvu ārstēt:)

J

L lunards 12.05.2015