Eapavi.lv - Krāpšana

Sveiki!

Iesaku uzmanīties no šīs apavu iegādes vietas, jo iespējams uzrauties uz pakaļdarinājumiem.
Manis pasūtītie apavi bija pakaļdarinājums. Esmu tos atgriezis, bet nekādu informāciju vai naudas atgriešanu neesmu joprojām saņēmis. Ārkārtīgi nepatīkama pieredze un tiešām iesaku iegādātos firmas apavus apskatīt kārtīgi un novērtēt - varbūt arī esat saņēmis pakaļdarinājumu.

E Eapavi.lv 05.08.2022

Labdien, visi produkti vietnē www.eapavi.lv ir 100% oriģināli, mēs iegādājamies preces no ražotājiem, vai to oficiāljaiem izplatītājiem Eiropā.
Ja esat neapmierināts ar saņemto preci, lūdzam kontaktēties uz mūsu veikala oficiālo e-pasta adresi. Mums rūp mūsu klientu viedoklis, katru situāciju centīsimies atrisināt. :) Ar cieņu, eapavi.lv

R Rikija 20.07.2023

Šaubos vai rūp. Iesākumā sākat atgriezt naudu par atpakaļ nosūtītām precēm, zagļi!

E Eapavi.lv 20.07.2023

Sveiki 👋. Sazinies, lūdzu, ar mums [slēpt]@eapavi.lv un Tava situācija tiks atrisināta individuāli McQueen mašīnas ātrumā 🏎 Ar cieņu, eapavi.lv 💚

A Agnese Dzene 05.08.2022

Vairākas reizes esmu sūtījusi no UK efootwear. Tagad, kad parādījās veikals, arī Latvijā esmu sūtījusi 3x, vienreiz sūtījusi atpakaļ, jo bērnam nederēja izmērs. Nekādu sūdzību, viss kvalitatīvs, serviss ātrs, par atdoto naudu pārskaitīja nedēļas laikā. Sūtīju gan apavus, gan somas.
Eapavi, jau nav nekāds latviešu šaraškina kantoris. Tas ir CCC firmas interneta veikals.

S Scam 05.08.2022

Man liels prieks par Jūsu pozitīvo pieredzi ar šo internetveikalu. Esmu uzrakstījis savu- ne tik pozitīvo.

M Markuss Mkswag 16.12.2022

piekrītu ,ļoti labs serviss brāķētas preces tiek paņemtas atpakaļ un 100% atgriež naudu ātri un bez problēmām !

L Lena Kolja 23.09.2022

Esmu pirkusi pie viŋiem ne vienu reizi,viss bija labi,bet pedeja reize,diemźel. Neatsuta kodu ar kuru sutit atpakaļ. Telefona viŋiem nau,adreses ari un tad e padta sarakstijamies un neko . Nevaru aizsutit atpakaļ . Veršos pie Patetetaja Tiesibam.

E Eapavi.lv 27.09.2022

Labdien, īslaicīgi DPD bija problēmas ar atkārtotu PIN kodu izsūtīšanu klientiem, kas tika atrisināts. Mūsu kontakttālrunis ir pieejams veikala mājas lapā, un Klientu apkalpošanas dienesta darbinieki var palīdzēt atrisināt jebkuru jautājumu gan pa tālruni, gan e-pastu. Ja varam vēl kā palīdzēt, aicinām sazināties ar Klientu apkalpošanas dienestu. :)

L Lena Kolja 27.09.2022

Labdien. Par e-apavi varu pateikt,ka pec dažam dienam viss bija atrisinats. Sms ar kodu bija atsutits. Tagad gaidu naudas atgriešanu. Paldies.

E Eapavi.lv 25.11.2022

Paldies Lena par atsauksmi un informāciju, citiem klientiem tā būs noderīga, un rāda, ka problēmas risinām, cik vien labi iespējams! :) eapavi.lv Komanda

S Sandra.s.s 30.11.2022

eapavi pasūtīju pirmo reiz. Pirms tam internetā izlasīju atsauksmes. Neskatoties uz pāris neagatīvām, izlēmu pasūtīt, jo ar atlaidi cena bija neliela un risks tad arī būtu atbilstošs. Paūtījumu veicu svētdienā, apavus saņēmu nākamās trešdienas priekšpusdienā Latvijas laukos. Iepakojums bija kārtīgs, papīra, par ko es priecājos, jo tas ir ekoloģiskāks par plastmasas maisiem. Apavi atbilst pasūtītajiem. Klāt bija pievienota atgriešanas veidlapa. Telefonā pienāca SMS ar atgriešanas pin kodu paku skapī no DPD, lai varu nodot preci, ja būs nepieciešams. Šajā momentā mana pieredze ir pozitīva. Paldies... Tā ka pieredzes ir dažādas. Domāju, ja prece nāk no citas valsts noliktavas, tad, iespējams, ka sūtijums nāk ilgāk.

S Scam 01.12.2022

2 Ekrānuzņēmumi ar apaviem no Jūsu mājaslapas, kurus pasūtīju un tad bildes, kuras uzņemtas pēc apavu saņemšanas. Ir ļoti labi redzams, ka mājaslapā tiek reklamēti oriģinālie apavi, bet atnāk pakaļdarinājums. Pievērsiet uzmanību “mēlītes” apdrukai, oriģinālajiem Nb un 500 ir ar ļoti nelielu atstarpi, kamēr atsūtītajiem pakaļdarinājuma apaviem Nb un 500 ir ar lielu atstarpi. Oriģinālajiem apaviem “mēlītes” iekšpusē ir norādīta pavisam savādāka formāta informācija kā atsūtītajiem pakaļdarinājumiem. New balance apavus nepērku pirmo reizi un jau izņemot tos no kastes varēja pateikt , ka tie nav autentiski, materiāls bija pavisam savādāks kā New Balance apaviem. Lūdzu nevajag stāstīt, ka netirgojat pakaļdarinājumus…

E Eapavi.lv 20.01.2023

Sveiki @Scam, acīmredzot esi saņēmis brāķētu produktu, arī vislabākajam ražotājam mēdz rasties ražošanas problēmas (piem. nepareizi piešūti emblemāti). Visi produkti vietnē www.eapavi.lv ir 100% oriģināli, mēs iegādājamies preces no ražotājiem, vai to oficiāljaiem izplatītājiem Eiropā. Katram pasūtījumam ir 100 dienas preces bezmaksas atgriešanai. Par šo modeli ražotājs/izplatītājs ir saņēmis informāciju, un visa sērija tiek pārbaudīta.

K Kursiša Violeta 13.04.2023

Добрый вечер! Заказала себе кроссовки karl lagerfeld, со скидкой, заплатила почти 154€.
Пришла китайская подделка, будьте внимательнее!
По качеству, как картонные, твердые и на ощупь, как пластмассовые.

E Eapavi.lv 21.04.2023

Sveiki Violeta 😉. Visa prece, kuru pārdodam ir oriģināla, mēs to iegādājamies no ražotāja vai oficiāla izplatītāja 😎. Savukārt made in China uzraksts var būt, jo pat zināmākajiem brendiem ražotnes mēdz būt Ķīņā, Taivānā vai kādā citā valstī. Prece atšķirībā no sērijas un modeļa arī var nedaudz atšķirties ne tikai viena ražotāja ietvaros, bet arī viena modeļa. Ja prece neatbilst gaidītajam, mēs piedāvājam 100 dienas bezmaksas preču atgriešanai. Eapavi.lv komanda 💚

A Andrew Kononov 02.08.2023

Покупал adidas continental 80 stripes. По всем маркировкам оригинал, но немного кривые. Покупал кепки kappa и ellesse все вроде нормально. В этом магазине цены гораздо ниже чем в местных, и больше выбор. Буду еще заказывать.

E Eapavi.lv 03.08.2023

Sveiki 😊. Paldies par atsauksmi 🤩 ! Gaidām Tevi atpakaļ pie mums ar jaunu pirkumu un atsauksmēm 🙈. Ar cieņu, eapavi.lv 💚