www.sudzibas.lv Eapavi.lv Slikts serviss

Eapavi.lv - Slikts serviss

Neiesaku nevienam iepirkties šajā internet veikalā. 2 nedēļu laikā pieļautas 2 kļūdas. Pirmajā reizē atnāk sūtījums ar 2 labās kājas kurpēm. Labi, protams jāatgriež viss sūtījums un pretī saņemu 30% atlaidi no pilnas summas, kas turklāt jāizmanto 2 nedēļu laikā. Jēga kāda no tiem 30% ja mājas lapā jau ir atlaides, kā arī pasūtījumā ir atlaižu kuponi klāt? . Pasūtu vēlreiz un tagad atnāk 2 kreisās kājas. Nezinu, smieties vai raudāt, ka bērnam nav ko vilkt kājās, jo naudas atgriešana arī nenotiek tik ātri. Kas tas par servisu, neviens neseko līdzi, kādus apavus izsūta klientiem?

P

B Bez_vārds 08.09.2023

Nekad nav bijušas problēmas ar šo veikalu. Varbūt sīkajam ar kājām ir problēmas.

P Pircēja B 08.09.2023

Jūs savam bērnam vilktu 2 vienādus apavus, lai bojā kājas, lai pēc tam būtu šīs problēmas kā minējāt ? Kāpēc man jāmaksā par apaviem, ja atsūta 2 labās kājas un pēc tam 2 kreisās?

M M2L 09.09.2023

Nekādu problēmu,ātra piegāde

E Eapavi.lv 12.09.2023

Sveika 👋. Esam painformējuši mūsu vadību un radusies situācija tika pārrunāta ar noliktavas darbiniekiem. Ļoti ceram, ka tomēr izlemsi mums dot vēl vienu iespēju, veicot jaunu pirkumu 🙈. Ja tomēr izlemsi vēlāk veikt pasūtījumu, bet kodam beigsies derīguma termiņš, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu [slēpt]@eapavi.lv . Mūsu Klientu Apkalpošanas Speciālisti pasekos Tavai naudas atgriešanai, lai viss notiktu zibensātrumā 💃 . Ar cieņu, eapavi.lv komanda 💚.