www.sudzibas.lv E-talons tramvaja automata 0,70Ls E-talons tranvaja automata 0,70Ls

E-talons tramvaja automata 0,70Ls - E-talons tranvaja automata 0,70Ls

Iekaapjot jaunajaa tranvajaa veeleejos nopirkt biljeti pie vadiitaaja, bet izraadaas ka vadiitaajs biljetes nepaardod jo tranvajaaa uzstaadiits automaats kuraa var nopirkt e-talonus un braukshanas biljeti, kad piegaaju pie automaata un ievadiiju ka veelos nopirkt biljeti ieraudziiju ka uz automaata displeja cena shai biljetei bija 0, 70Ls. Jautaajums likums nosaka ka tikai peerkot pie autovadiitaaja biljete var maksaat 0, 70Ls, bet automaats diemzheel nav autovadiitaajs - taatad biljetei tajaa ir jaamaksaa 0, 50Ls.

J

J janka 21.05.2011

Spekulaacija un tiirs likumpaarkaapums!

S Stulbumakalngals 21.05.2011

Kāda starpība-automātā vai pie vadītāja-tāpat 70 sant.Automātā ir divas iespējas-pirkt biļeti vai papildināt e-talonu, bet Tev jau laikam par sarežģītu-raksti ar grūtībām(vispār jau Rīgā brauc traMvaji)arī lasi droši vien tāpat, bet IQ pirmās tramvaja biļetetes vērtībā-3, taloniņu, lai nav jāsūdzas par savu stulbumu, var nopirkt iepriekš, un ne vienu vien.Cīnies, Jāni, arī idiņiem jāmāk izdzīvot.

J janka 21.05.2011

Stulbuma Kalngals. Starpiiba ir - peerkot automaataa es netrauceeju pildiit shoferim savus pienaakumus. Ja taus IQ ir 1cm. un nezini likumus tas vien liecina par tavu atpalicibu atiistiibaa. Idinji liek miiksto uz shaadu riiciibu un brauc bez biljetes - un liek miiksto uz kontroli. Bet tu kaa lohs, kaa auns klausa ganam - kaads iereednis teu pateiks suukaat un tu suukaasi.

L Liene 21.05.2011

Vispār jau labu laiku zināms, ka jaunajos tramvajos, pērkot biļeti automātā, ir jāmaksā 70 santīmi.. Cita lieta ir par e-talonu papildināšanu..
Janka, spriežot pēc Tavas rakstības stila un "gudrajiem" vārdiem, šķiet, ka Tev ar to IQ ir tā pašvakāk.. Pirms taisi brēku, noskaidro kā ir patiesībā..

S Stulbumakalngals 22.05.2011

Janka, ar ko slimo, par to runā.Tas par Tevi.

L Lii 22.05.2011

Jā, tad nu gan mums skaista likumdošana, ja pat atrunāts, kādās cenās un kur maksā sabiedrisko transportu biļetes :D Tagad skaidrs, kāpēc LV darbi neiet uz priekšu - katru agdu taču jāpārraksta likumi pēc attiecīgi mainītām cenām un pārdošanas vietām :D :D

P. S. Janka, palasi "likumdošanu" par pareizrakstību ;)

M Moira 22.05.2011

Nu ko tur spriedelēt, tāpat jau zināms, ka ja pat tā biļete maksās Ls 2 par braucienu, latvietis pirks..tādi pajolīši mēs esam.. Savējie uz galvas kāps, sev maciņus no mums pildīs un mēs urkstot klausīsim..Kauns, ka tadi bezmugurkaulnieki esam..

R RīgasSatiksme 22.05.2011

Vispār likuma kā tāda nav, bet ir RD lēmums un šajā lēmumā ir rakstīts, "pērkot biļeti transporta līdzeklī tā cena ir 0, 70Ls".
Jāni, jūti atšķirību starp vārdiem "pie vadītāja" un "transporta līdzeklī"? Automāts stāv transporta līdzeklī, tātad maksā 0, 70Ls par biļeti!
Atkal vainojam visus, tikai ne sevi!
Pirms baurot, no sākuma vajag kārtīgi izlasīt un tad aurot!

C cirvis 22.05.2011

BET- ir jau lielais BET vai lielais kāpēc! Kāpēc, piemēram Berlīnē biļešu cena transporta līdzeklī- gan automātā, gan pie vadītāja, gan pie konduktora, neatšķiras no biļešu cenas kioskā, pie izplatītāja, veikalā? Tur vadītājam tāpat jāpatērē laiks un spēks, lai to biļeti pārdotu!

L Liene 22.05.2011

Brēmenē arī tas pats.. Visur cenas ir vienādas.. Vai tad nav zināms, ka LV viss ir ačgārni? :)

C cirvis 22.05.2011

Jautājums te dažiem zinīšie-, par cik esmu ne-rīdzinieks- vai iespējams iega'dāties dienas kartes un mēneša kartes, kuras derīgas VISIEM maršruiem, kā tas ir manis pieminētajā un mīļajā Berlīnē?

R RīgasSatiksme 22.05.2011

Kāpēc šeit cena ir atšķirīga? Ļoti vienkārši: tāpēc, ka Rīgas Satiksmē mums ir cilvēciņi, kam ar 300Ls aldziņu ir par maz un Berlīnē vienā mikrorajonā dzīvo tik cik visā Latvijā kopā!
Cienījamie Rīdzinieki, mēs gribam sev lielas algas, tāpēc arī cenas dažādas un tāpēc arī maksas stāvvietu skaitu palielinām. Vēl Behemu dabūt prom, jo man aldziņa ir 1450Ls, bet viņam 6700Ls mēnesī.

K Kuku 29.05.2011

Rīgas satiksme ir vieni zagļi un viņi izdomās jebkuras atrunas lai tikai var zagt no cilvēkiem naudu.Man alga ir 200 Ls un es nevaru teret 20 Ls transportam un es braukāju par zaķi un man pofig.Lai muļķi maksā.Es netērēšu savu jaunību lai zagļiem pildīt kabatas.

Z Zabrina 09.06.2011

I’m not wtorhy to be in the same forum. ROTFL