www.sudzibas.lv e-taloni Uz Maskavas ielas nav nevienas e-talonu iegādes vietas!

e-taloni - Uz Maskavas ielas nav nevienas e-talonu iegādes vietas!

Tā kā esmu skolniece, tad man ir atlaide un kioskā varu braucienu nopirkt par 25 sant.secināju, ka man nav neviena brauciena, bet tos 70 sant.ar negribas transportā maksāt.Tā nu eju pa maskavas ielu un kā nav tā nav un nav un nav neviena vieta, kur varētu iegādāties e-talonu.Ne pasta, ne kioska, ne kā! Maskvaas iela ir milzīgi gara, vai tiešām nevar uzlikt nevienu tirzn.vietu kur iegādāties e-talonus ????? Tā e-talonu padarīšana man tā riebjas.Mūžīgās problēmas.!

. .... 23.05.2011

Mjaaa, tev gan ir smagi.

H hee 23.05.2011

Kājām jāstaigā.

A alla 23.05.2011

No "Lido" līdz "Zoom" ir vismaz 15 - 20 iespējas nopirkt e-talonsu. Ja Tu neesi spējīga ieraudzīt ne Narvesenu, ne Pluspunktu, tad nu sorry.. apmeklē no sākuma optometru un tad raksti te kaut ko! Un galu galā, tādiem aklajiem, kā Tev, būtu jāuzliek obligātais braukšanas tarifs - 0, 70 sant!!!

B bucenīte 24.05.2011

Vispar, jā.Pastaigājat sākot no centrāltirgus pa Maskavas ielu, kur pāriet vēl tiltam pāri (caur apakšas tuneli).Neviena e-talona uzpildes vietas

E eu 24.05.2011

Plus Punkta nevar pirkt, tur tagad par zurnalie, zvanu kartem un ari e talonu par KATRU preci jamaksa apkalposanas maksa 5 santimi.

P Pluspunktsbankrots 24.05.2011

Ļoti Cien. Pircēj sākot ar 2011.g 19.maiju pērkot jebkuru

Preses izdevumu, Latvijas Lotto

Mobilly, Wallie Card, Bite produktu

pirkumam tiks piemērota apkalpošans maksa

0, 05 LVL (t.sk PVN)

Tālrunis atsauksmēm/ierosinājumiem + 371 67504008/ + 371 67288888