www.sudzibas.lv E-pakalpojums Krapnieki ar numuriem 1874 un 1897

E-pakalpojums - Krapnieki ar numuriem 1874 un 1897

Atkal paradijas krapnieciski pakalpojumi ar numuriem 1874 un 1897,it ka suti sms un dabusi bezmaksas kodu par e-gramatu sanemsanu uz I-Pad vai netbook....
It ka anti-spam verification,bet isteniba nevis atibildi netika atsutita,vispar nekas,bet pec tam izradijas ka maksa par sms ir 8.35 Ls....
Es nesaprotu,kapec policija nevar slegt sos numurus,tapec ka tas nav pirma reize,kad notiek krapnieciba tiesi no tiem numuriem.

N

I iedzivotajs 03.01.2012

Tieshi taa, man arii naaca sms no shiem nr. Vajadzeetu veersties policijaa. Skiet, ka sheit ir runa par datu zaadziibu.

N NL27 04.01.2012

Es jau zinoju policijai par viniem.Jo tiesi no 1897 nesen bija it ka palidzibas akcija slimiem berniem Latvija-protams neviens neko nezinaja par so akciju.Lidzigs bija ar so meiteni http://meisters.lv/?tag=krapnieciba.
Vispar bezkauniba!

N NL27 10.01.2012

Es uzrakstiju sudzibu portala Valsts Policija, tas ir tapat, ka uzrakstit iesniegumu-viniem tur ir speciala dala jebkadam sudzibam.