E-menessaptieka.lv - Slikts serviss

Sveicināti!
Pasūtīju e-menessaptieka.lv Biodermas micelāro ūdeni un Estromineral tabletes 13.10.2022. Uzrādīju saņemšanas vietu aptieku Talsos, Dundagas ielā 18. Mājas lapā rakstīts, ka pasūtījumus piegādā 1-3 dienu laikā. Pasūtījums it kā tika atvests 5 dienu laikā. Saņēmu kastīti aptiekā, samaksāju un aizgāju. Atverot kastīti redzu, ka ir Estromineral, bet trūkst Bioderma divi micelārie ūdens iepakojumi. Aptiekā sazvanīja Rīgas piegādātājus, teica, ka pēc iespējas ātrāk atsūtīšot. Katru dienu eju jautāt par micelārā ūdens piegādi, par ko esmu samaksājusi, saņemot pirkumu, - nav uz aptieku nekas atvests. Zvanu uz Mēness internetaptiekas telefonu. Pilnīga nekompetence. Viņa neko nevarot palīdzēt, tikai aizsūtīt info atbildīgajai personai. Rakstu e-pastu 17..10.2022, rakstu e-pastu 21.10.2022. Nekā. Ne atvainošanās ar piegādes laiku, nekāda informācija. Pilnīgs stulbums. Cilvēki labo savas kļūdas! Bet izskatās, ka Mēness aptieka var nepiegādāt preci un izlikties, ka viss kārtībā. Tam, kas lasa un interesējas par šo lietu, tad runa ir par pasūtījumu Nr.488233 no 13.10.2022. P.s.Pirkuma pavadzīme tiek sūtīta epastā pēc maksājuma veikšanas. Nepievienoju dokumentu savas personīgās informācijas dēļ.