www.sudzibas.lv E-Klase Ļoti slikts serviss :((

E-Klase - Ļoti slikts serviss :((

Cienījamas sūdzības man, ir gadījusies īpaša problēma atzīmju pārvaldība e-klase. Tātad ir, gadījies tā ka man ielika nepietiekamu vērtējumu latviešu, valoda "2" kaut gan vis bija izdarīts pareizi ar attālināti. Nekavējoties tika veikts zvans eklasesa atbalstam lai informētu par to ka ir notikusi, liela pārpratums šajā situaci9ja, tomēr saņēmu ļoti negatīvu atbildi un biju diezgan liela neizpratne.

Devos uz biroju ar izdrukātu atzīmi lai saņemtu papildus, paskaidrojumus par notikušo, eklase, tomēr izradījās, ka viņi nemaz nezina ka šāda atzīme ir tikusī skolēnam ievioeta. Es principa uzskatu ka šī ir nolaidībā augstāka lipeni un tā ir jāsoda.

Dodoties atpakaļ mani informēja, draudēja, ka ja turpināšu šādi izturēties agresīvi - es pat nerziturejos agresivi, tikšu izsaukts policijai, bet tie jau ir draudi - tapec policiju saukt nemaz nedrīkst vairāk! Pārmijām paris vārdus ar personālu deac maja un pec nelaipnas uzņemšanas uzvilkts par radušos situāciju devos atpakaļ majas. Viss ta ka būtu kārtībā neskaitot šo nepatieso vērtējumu latviešu valoda, bet mani ceļā saķēra kontrolieri uz pratināšanu. Diemžēl pēc, iegūta vērtējumā nedrīkstēju iegādāties etalon bet kontrole neizprata manu rīcību un mēģināja mani izkaut ara no transporta. Es skaidrs ka protestēju, bet viens no viņiem mani izaicināja uz tuvcīņu. Sakām samēra nesamērīgu cīņu kad ierādās Rīgas pašvaldības polic.

Rīgas pašvaldības polic Saka man uzbrukt bez nekāda pamata un rezultāta saņemu traumas un tiku iemests truba uz divām sutkam. Es uzskatu, ka rīcība ir īpaši nesamērīga un lūdzu spējīgi to risināt pēc, Latvijas republikas normatīvajiem aktiem

ciena,
Janis Rusbardis

Papildināts balins 26.01.2021

Es pieprasu atrru risinajumnu

B

H Helsu 27.01.2021

Divnieks pat diezgan augsts vertejums šinī gadījumā.

Joe Rogans👽 27.01.2021

Es domāju "1" ne vairāk par latviešu valodu. Un par šo garo anekdotei "3", jo nebija ne interesanti ne smieklīgi

B balins 03.02.2021

Originals niks