www.sudzibas.lv E-Avīze.lv Izplata nepatiesas ziņas pirms nav uzzinājuši taisnību ne par uzņēmumu

E-Avīze.lv - Izplata nepatiesas ziņas pirms nav uzzinājuši taisnību ne par uzņēmumu

Šis portāls E-avīze liek nepatiesu informāciju par cilvēkiem kuri nodarbojas ar biznesu un apmelno lai gan viņi pat nezin kā šis uzņēmums darbojas kvalitātes ziņā.
Izplata nepatiesas ziņas pirms nav uzzinājuši taisnību ne par uzņēmumu ne paši saskārušies šī uzņēmuma pakalpojumiem. Jomās gan vada uzņēmumus vai sniedz pakalpojumus.

Tā kā iesaku visiem cilvēkiem kas darbojas juridiskās

Papildināts Aizskartais 12.07.2017

Un draud arī citiem uzņēmējiem ja nepiesekos viņu lapā par sekotājiem tad ielikšot savā mājaslapā par viņiem sliktu informāciju lai zaudētu klientus, piedodiet bet tas vairs nav izturami no viņu puses,kad viņi šādi rīkojas..