www.sudzibas.lv Dzīvoklis, Rīgā, Brīvības ielā 129 - 25 Krāpšana, negodīga rīcība ar īrniekiem

Dzīvoklis, Rīgā, Brīvības ielā 129 - 25 - Krāpšana, negodīga rīcība ar īrniekiem

Uzmanību, sludinājumu ss.lv par dzīvokli adresē Rīga, Brīvības iela 129-25, pārdod un izīrē saimnieki ar krāpniecisku nolūku.
Sākotnēji pārdod dzīvokli, bet pēc tam, piedāvā izīrēt par 5000 euro pa gadu, iekļaujot komunālos. Noslēdz ilgtermiņā līgumu, tad nemaksā par internetu, par ko īrnieki samaksāja saimniekiem par gadu uz priekšu.
Ja rodas problēmas ar dzīvokli, saimnieki neatbild uz telefona zvaniem, melo, kā arī dzīvoklī ir pamatīga smaka no wc, ko var konstatēt dzīvojot tur. Ja īrnieki uzlabo dzīvokli, saimnieki uzreiz izdomā lauzt līgumu un izlikt īrnieku, piedraud ar durvju uzlaušanu.
Ievieto sludinājumus ss, ka atkal tirgo dzīvokli un tā tas notiek regulāri.
Dzīvoklis nav svaigi remontēts.

R

A Alice Elme 22.09.2018

Nepatiesa sūdzība. Cilvēki vienkārši draudēja ar sūdzību.