www.sudzibas.lv Dzīvoklis Brīvības 169 - 10b Dzīvoklis Brīvības 169 - 10b

Dzīvoklis Brīvības 169 - 10b - Dzīvoklis Brīvības 169 - 10b

Neiekrītiet uz dzīvokli Brīvības 169 - 10b. Namīpašnieks Alvils Ritenbergs. Dzīvoklis izskatās smuks, nav arī dārgs, 150lvl mēnesī, bet, nekas nedarbojas. Uz nedēļu pazuda gāze. Alvils bija štatos, nevarēja palīdzēt. Siltais ūdens nav centrālais, bet tiek sildīts ar mazu gāzes katlu, līdz ar to - nav gāzes, nav silta ūdens. Ja vispār ir ūdens. Jo ir problēmas ar spiedienu. Pamatīgas. Pazūd un parādās ik pa 10 min. Jā, forši ir, kad ir ūdens, bet tizli, ka no virtuves tas neiet prom, bet ieeiet vannā, var pēc tam iet pamērcēties kafijas biezumos. Parakstot līgumu par to tiek noklusēts. Lielā gulta guļamistabā ir salauzta, kamēr neieguļās, neredz. Logi ir izpuvuši, kad ziemā bija vējš logos, iekšā, kā ledusskapī. Ā, ledusskapis, tas izskatās normāls, bet šancē tikai kā saldētava. (abās kamerās). Vienreiz pat viskijs sasala, tad laikam kādi -20 pēc celsija sanāk. Ārdurvis - ir lauztas, nav jau arī brīnums - iepriekš te ir dzīvojusi kriminālā dāma Anete - policija nāca meklēt, pa nakti vienreiz viens apdzēries purns nāca meklēt. Un kāpene jau arī nav ar kodu - tā kā...
Nu karoč - baigi sūdīgi. Bet griesti skaisti, ar jūgenda trikiem. Un kāpenē trepes - kā Viktorijas laikā.

J jokupe 22.03.2010

tev vajadzīgs dzīvoklis? ir variants.1, 5 istabas 43 m2 Valdemara iela īres maksa 1, 5 ls mēnesī + komunālie maksajumi.

M McKinley 22.03.2010

Sūdīgu viskiju dzer ja leduskapī sasala :))