www.sudzibas.lv Dzīvokļi Nav vērts apskatīt :)

Dzīvokļi - Nav vērts apskatīt :)

Jau kādu laiku meklēju sev mazu un ekonomisku dzīvokli Rīgā. Pēc vairākām apskatīšanām secināju, ka nav vērts apskatīt dzīvokļus: Stūres ielā 2, Krustpils ielā 73, 75, 77 utt., Kristapa ielā 8, 10, 14, Burtnieku ielā 33, 35, utt., Čiekurkalna rajona dzīvokļus, jo tie visi ir šausmīgie bomžu mītekļi, kur dzīvot nav droši.

I

J John Walkeere 27.08.2012

Varbūt tev vajadzētu apskatīt dzīvokli - Krasta iela Nr.0, zem salu tilta - istaba numurs "kartona kaste"!

K Krishinjsh 28.08.2012

Ieteiktu meklēt Ķengaragā. Dzīvokļi kvalitatīvi, sakarīgas cenas utt. Dzīvoju Rīgā tikai gadu un man sākumā arī bija stereotips, ka piemēram Maskavas iela, visi dzērāji kaušļi utt. Dzīvot nevar utt, tāpēc sākumā dzīvoju centrā, kaut kādā drausmīgā dzīvoklī, un maksāju daudz, jo centrs. Pēc tam piedāvāja Zilupes ielā, tas ir pie dienvidu tilta, un tagad dzīvoju jau vairāk kā 7 mēnešus, un vienkārši ideāli, kluss, mierīgs, samērā lēti + dzīvokļi labi nevis bomžu variants vai pirmskara ēkas kā centrā!

T terjers 30.08.2012

Un tu gaidi, ka pusparvelti tev kāds izīrēs NORMāLU dzīvokli?