www.sudzibas.lv Dzīvnieki Cilvēku nežēlība

Dzīvnieki - Cilvēku nežēlība

Uz Hospitāļu ielas (posmā starp Zirņu ielu un Ierēdņu ielu) jau otro dienu ielas malā, kur parasti tiek novietotas automašīnas, redzēju guļam sabrauktu kaķi. Šorīt tas gan bija pārvietots nedaudz tālāk no iepriekšējās vietas, acīm redzot, lai varētu apslaucīt tam apkārt! Kad jautāju teritorijas sētniecei, kurš tad īsti par to atbild, viņa teica, ka namsaimniece (absurds!).

Protams, ka konkrētais incidents nekādi šīs sētnieces darbu neietekmēs, kaut arī tomēr apsveru iespēju ziņot par to viņas darba devējiem;
protams, ka pati dabūju kasti un maisu, un kaķi no turienes aiznesu.

Nespēju par to noklusēt, jo pārāk liels rūgtums sastopoties ar kārtējo (!)piemēru, cik tomēr nejūtīga un degradējusies ir mūsu sabiedrība kopumā (...konkrētā sētniece, blakus mājās dzīvojošie, garām ejošie vienaldzīgie un tie, kas diendienā novieto tur savu auto... ), un cik tāls ceļš mums vēl ejams, lai vispār varētu sākt runāt par jel kādu garīgo un intelektuālo attīstību. Tā lūk. Skumji.

H

Dannii Disaster 20.10.2012

Man liekas, ka Tev buutu jaasuudzas par valdiibu, nevis par cilveekiem.

Seetniekiem taa jau algas ir nozheelojami mazas; Tu veel gribi, lai vinji, par taadu naudu, ar beigtiem dziivniekiem njemtos? Tas NAV seetnieku darbs.

Un arii apkaimes iedziivotaajiem tas nav jaadara. Kaada velna peec? Mums, piemeeram, viss pagalms ir piekakaats. Uz zaales vairs vietas nav; tie sunji tagad kaartojas uz ielas - kur cilveeki mashiinas liek. Tu gribi teikt, ka seetniecei vai man tie meesli buutu jaavaac?

Ja runa iet par dziivniekiem... Jaasaak buutu ar to, ka valdiibai uzspljaut, ka Riigas mikrorajonos izvairojas bezpajumtes kakji.

H Hilda 22.10.2012

Tad man jājautā, NO KURIENES tad tie ielas dzīvnieki rodas!
No mākoņiem nokrīt vai?!! Pārsvarā tie ir (ne)cilvēki, kas neredz tālāk par savu degungalu (ērtībām) un, kuri uzskata, ka paši ir KAUT KAS augstāks par citām dzīvajām radībām. Arī jūsu komentāri to tikai apliecina... diemžēl liela daļa vēl dzīvo padomju laikos, kad elementāri cilvēciski apsvērumi bija sveši :-(((

Dannii Disaster 22.10.2012

Taa ir... bezpajumtes dziivnieki rodas taapeec, ka cilveeki slimus/apnikushu dziivniekus izmet uz ielas un tie izvairojas. Valdiiba probleemu ignoree un neko nedara lietas labaa, bet gan veelas to uzvelt uz muusu (iedziivotaaju) pleciem... kaa jau visu paareejo.

Es, piemeeram, neatbalstu kakju baabas, kas tos dziivniekus baro un laizh maaju kaapnju telpaas. Protams, iet garaam bezpaliidziigam dziivniekam ir nezheeliigi, bet ruupeejoties par tiem kakjiem, cilveeki situaaciju tikai pasliktina.

Padomju laikos gan dziivojusi neesu, un vispaar Latvijaa dziivoju tikai 3 gadus, bet saliidzinot ar citaam valstiim, kur esmu bijusi, sheit patieshaam ir iists bardaks. Starp citu, padomju laikos taa nebija (cik esmu dzirdeejusi). Cilveeki, kas bija dzimushi un uzaugushi padomju laikos, stipri atshkiras no jaunaas paaudzes. Tieshi jaunaa paaudze ir tie NECILVEEKI par kuriem te iet runa. Varbuut veel pateiksiet, ka "Krievi" atkal pie visa vainiigi??

Visam tam, kas sheit notiek, ir tikai viens iemesls - Latvijas iedziivotaaji IGNOREE reaalas probleemas (taada ir viena - Latvijas valdiiba un tas, ko vinji ir izdariijushi ar valsti un taas iedziivotaajiem). Sheit cilveeki ir pieradushi nevis dziivot, bet izdziivot. Es nemaz nebriinos, ka taadaa videe cilveekiem neruup taadi "siikumi" kaa dziivnieku labklaajiiba -- to var atljauties tikai cilvilizeetaas valstis, kur Tev nav jaauztraucas par to, ka riit Tu vari nonaakt taa bezpajumtes kakja vietaa un nekaadu paliidziibu ne no viena nesagaidiisi.

M MurrMyay 25.10.2012

БЕДНЫЙ КОТИГ ЖАЛКО ЕГО ИЗЗА ДУРАКОВ ВСЯКИХ РАССИКАЮЩИХ НА АВТО СТРАДАЮТ НЕПОВИНЫЕ ЖИВОТНЫЕ