Dzīves Patiesība - Vai piekrītat?

Reiz Belcebuls apstaigāja elli un apstājās pie trīs lieliem katliem, kuros vārījās grēcinieki. Belcebuls ar izbrīnu konstatēja, ka vienu katlu apsargā ļoti daudz velnu, otru – tikai daži, bet trešo – neviens. Šefs jautāja, kas par lietu, un velni paskaidroja, ka katlos vārās dažādu tautību cilvēki. Pirmajā katlā vāroties ebreji. Viņi esot ļoti vienoti un palīdzot cits citam. Ja kādam izdodoties izlīst no katla, tas velkot ārā visus pārējos. Tāpēc esot vajadzīga liela apsardze. Otrajā katlā vāroties krievi, viņi cits citam nepalīdzot, bet arī netraucējot. Tāpēc pietiekot ar minimālu apsardzi. Toties trešajā katlā vāroties latvieši. Skaudīgākus ļautiņus velni neesot redzējuši. Ja kādam izdodoties izrāpties no katla, citi aiz kājas to ievelkot atpakaļ. Tāpēc šo katlu nemaz nevajagot apsargāt.

Piekrītat?

V

H harijs 12.03.2011

Precīzi!

Z Zinaida 12.03.2011

Nu prjamo v desjatku!

L latviete 12.03.2011

var jau redzēt arī Latvijā kā viens otru izvilkuši no katla...skaudīgie latvieši un vienaldzīgie krievi tagad parādus maksās.

č Čoms 12.03.2011

Latviete, ja Tu neesi provokatore, izlasi www.aisbergs.lv nopublicēto rakstu "Tā tagad nogalina Latviju", tad daudz kas Tev paliks skaidrs.Tas pats piemeklēs vēl daudzas pasaules valstis.

S [email protected] 29.05.2013

shii ir jau paaris gadus mana miiljakaa anegdoote, pa retam staastu - cilveeki smejaas.