Dzintra (Dzidra) Volosņikova - Krāpšana

Ļoti neiteiktu šo aukli.
Spītīga un nevērīga - atstāja vaļā gāzi, (kaut gan tika parādīts, kā jālieto gāzes plīts) un pati aizmiga, kamēr bērnu ieslēdza istabā. Izveidojās bīstama situācija- jo tētis nāca mājās un netika mājā,jo aukle gulēja un nedzirdēja klauvējienus. (Kad nākamreiz atgādināju par gāzi, tad nelabprāt uzklausīja). Ļoti asi reaģē uz jebkādiem norādījumiem.
Ļoti bieži maina savu viedokli- pasaka, ka tiks konkrētajā laikā, tad atsūta sms ka atsakoties braukt.
Iedeva bērnam aukstu, no mājām atnestu boloņēzes mērci (iespējams vārīta iepriekšējā vakarā) -pusdienās(!) bez kartupeļiem bez makaroniem, bez nekā, kaut gan tika skaidri pateikts, ka jāvāra sautējums un produkti ledusskapī. Bērnam atkal uzsita alerģiju pēc šīs mērces. Jo jādod svaiga pārtika un ne jau tikai mērce pusdienās!
Uzskata, ka zin labāk un izdomā viskaut ko- kad pateicu, ka aukstu mērci nedrīkst dot (jo viņam vēl kakls bija sarkans no saaukstēšanās)- tad maina domas un saka, ka tomēr nav devusi aukstu, ka ir sildījusi.
Pēdējā darba dienā atstāja pilnīgu nekārtību- pēc darba dienas visu bija jāvāc pašai. Kad atnācu mājās-iedzēsti visi iespējamie uguņi. Visas istabas pa diviem uguņiem, koridori un virtuvē arī divas lampas deg. Kad palūdzu, lai nededzina lieki elektrību-atbildēja, ka savās mājās jau tā nedarot(...)!
Atkal negribēja dzirdēt nekādus aizrādījumus. Tāda sajūta, ka es biju tā sliktā, ka vispār kaut ko iebilstu- neko nevar pateikt. Pēdējo darba dienu vienkārši bija atsēdējusi- ne ēst iedevusi, ne kaut ko savākusi.

Bez prasīšanas ierīko sev plauktu un un izmeta ārā tur esošo manu sim karti ar pin kodiem. Kad jautāju- kur sim karte- mieriīgā balsī atbildēja, ka miskastē-bez jebkādas atvainošanās.

Nostrādāja vien 3 dienas jo visu laiku bija kaut kādas nesaprašanās.

Papildināts A2017 20.12.2017

Pa telefonu lūdzu, lai bērnam uzvelk plānākas bikses,jo bija palikušas biezās āra bikses kājās- atbild, ka tās pašas ir labas un negrib ne pirkstiņu pakustināt. Kad atnācu mājās- bērnam citas biskes un plāna maiciņa arī uzvilkta. Bet es teicu tikai par biksēm! Vai nu neko nesaprot, vai vienkārši par spīti darīja- ļoti grūti bija nokomunicēt jebkādu informāciju,jo visu dara pa savam.

Papildināts A2017 20.12.2017

Ļoti nevērīga attieksme.Pēdējo darba dienu vienkārši atsēdēja- nebija uztaisījusi bērnam ēst un māja arī nebija sakārtota. Paņēma pilnu samaksu.

T Tatjana Virze 12.01.2018

kak voobshe mozno bilo takogo celoveka dopustitj k svoemu rebjonku! i eshjo ne odin raz! eto neverojatno!