www.sudzibas.lv Dzintars Burtnieks Viduvējs instruktors

Dzintars Burtnieks - Viduvējs instruktors

Instruktors- normāls iemāca visu, kas Csdd eksāmenā vajadzīgs, nedaudz "velk" nodarbības- nobraucu ap 30 nodarbības, beigās noliku. Ja jūs gribat mācīties pie šī instruktora rēķināties, ka nodarbības regulāri tiek kavētas (10-15min) mašīnā mēdz pīpēt, un pēctam teikt ka neesat pamanījis zīmes, mēdz izteikt stereotipiskus komentārus (blondas meitenes nemāk braukt; zilacaini čaļi nemāk braukt) mēdz mācīt lietas apsurdos veidos, kas jaunam autovadītājām var nebūt saprotami- pārkājoties ir JĀJŪT 45 grādi, un to, pēc kā skatīties izstāsta pēc kādām 3-4 nodarbībām. Nauda tiek maksāta skaidrā naudā ne kvīti neko nesaņemot, (izņemot par 10 obligātām, kas iet caur autoskolu). Instruktoram regulāri patīk pagrozīt stūri tavā vietā, pat ja tie ir daži milimetri. Kopumā viduvējs instruktors, kurš braukt iemācīs, bet jābūt gatavam dīvainībām un pārsteigumiem.

E