LV RU

Dzintars Baltijas kausētais siers ar garnelēm - Kur tur ir Garnelēs?

В июне покупала этот плавленный сыр и в нём тогда были маленькие такие кусочки креветок и было всё очень вкусно.
Сентябрь покупаю, приношу домой, намазываю на хлеб и на тебе ни одной креветки. Сам плавленный сыр не вкусный он какой-то водянистый, кисло-горький и приправлен только укропом никаких креветок нету. Читаю упаковку Состав: сыр и т.д. порошок из креветок 0,15% - то есть креветок здесь нет и продукт не может именоваться "плавленный сыр с креветками". Полное враньё на упаковке в названии.

Jūnijā nopircēju šo kausētu sieru un viņam tad iekšā bija tadi mazie garmēļu gabaliņi un viss bija loti garšīgi.
Septembri nopirku, atnesu mājas, uzsmērēju uz maizes un ko redzu nav ne viena garnele. Pašs siers uz garšu ir nekāds, ūdeņains, skāba-rūgts un ar dillēm nekādu garneļu nav. Lasu sastavu: siers un t.t. garneļu pulveris 0,15% - nu garneļu nav un produkts nedrīkst saukt par "kausētais siers ar garnelēm". Nu pilna melošana uz iepakojuma nosaukumā.

C

Komentāri (6)

R Riga 19.09.2013

Качества ноль, а цену подняли

V vidzemnieks 19.09.2013

Ir divu veidu kausētie sieri Dzintars...tas, kas bildē ir lētā gala, un tāpēc protams pavisam citas kvalitātes.

J ja? 20.09.2013

Tieši tā. Ir divi veidi un tas otrs, ar nosaukumu Baltijas ir negaršīgs. Pat ienaidnieku ar tādu necienātu :)

J ja? 20.09.2013

tadumtss
Vnk ir divi veidi un ir jāskatās, ko pērk. Tas otrs, bez uzraksta Baltijas, ir tas ņammīgais :) a Baltijas jau no sākta gala bija nelietojams.

J ja? 20.09.2013

Lai sevi nenoindētu un neķīmiķotu, ir stipri jāpārzina veikala produkcija, jāskatās sastāvs un pēc iespējas vairāk prece jāpērk vietējos tirdziņos, piena produktus pie kāda pienvedēja, gaļu pie kāda lauksaimnieka, zivis(arī kūpinātās) pie kāda neliela tirgotāja.
Protams, visiem nav tādas iespējas un tāpēc cilvēki pamazām sevi indē, un tas atsaucas uz mūsu bērniem, mazbērniem ar dažādām anomālijām, alergījām, novirzēm no normas utt.

C Cilvēks 02.04.2021

Dzintara sieriņos arī pūš iekšā gaisu, 6 paciņas pēc kārtas, kurām puse no sastāva ir gaiss

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes