www.sudzibas.lv Dzintara Melodija Par attieksmi un solījumiem

Senior Baltic - Par attieksmi un solījumiem

Kad meklēju iestādi, kur vēlējos uz laiku ievietot savu apkopjamo radinieci, uzmanību piesaistīja Senior Baltic sia, Jaunpils iela 20, Rīgā. Izlasīju viņu mājas lapu, pat aizbraucu uz vietas, kur arī aprunājos ar personālu.Iespaids palika tāds, ka tā būs vislabākā vieta, kur varēšu atstāt savu radinieci uz to laiku līdz mēnesim. Sīki un smalki izprasīju, kas un kādā veidā cilvēks tiks aprūpēts.Visas atbildes mani apmierināja.Noslēdzām līgumu samaksāju pēc viņu piestādītā rēķina( kas bija ne jau tas lētākais).Bet dzīvē izrādījās pavisam savādāk. šinī "glaunajā"aprūpes namā nodarbojas tikai ar cilvēku pabarošanu, nekas cits tur nav piejams no visa viņu bukletos minētā. Jo ja pat cilvēku ar kustības traucējumiem nevar divu nedēļu laikā nomazgāt, pazvanīt man un pateikt ka nav labi ar izoperēto kāju. Kad pēc divām nedēļām aizvedām radinieci pie ārsta, tas uzreiz radinieci ielika slimnīcā uz atkārtotu operāciju.Atgriezāmies aprūpes namā, kur informējām viņus, ka cilvēks ir ielikts slimnīcā un tur būs vismaz 4 nedēļas un nevarēs atgriezties aprūpes namā, uz ko mums piedāvāja lauzt līgumu ar viņiem. Mēs paskaidrojām, ka līgumu mēs nelaužam, vienkārši cilvēks ir uzreiz ielikts slimnīcā. Uzrakstījām iesniegumu un gaidījām no viņiem atbildi. pēc nedēļas to arī saņēmām. Bijām vienkārši šokā:Senior Baltic Jaunpils iela 20, Rīgā mums naudu par nesniektajiem pakalpojumiem atlikušajās divās neatmaksās, jo redz mēs esot savu radinieci izņēmuši no viņu iestādes pirms termiņa. Iemesla, ka viņa ir uzreiz stacionāra, netiek ņemts vērā.Līdz ar to vēlos brīdināt citus, neuzticaties skaistajai Senior Baltic Jaunpils iela 20, Rīgā reklāmai. Tur izņemot svaigi izremontētas telpas nekā vairāk nav, ir tikai naudas kāšana Rīgā 29.12.15

ž