www.sudzibas.lv Dzintara Melodija Necilvēcība starp kolēģiem un pašu darba devēju.

Dzintara melodija /Senior Baltic - Necilvēcība starp kolēģiem un pašu darba devēju.

Kolēģu vidū notiek masveidā alkohola lietošana. Izteikti brīvdienās. Naktsmītnē daudzkārt nav iespējams pagulēt dēļ smakas kas nāk no alkohola. Piespiež tevi nedot klientam ēst - pasakot kad nav pelnījis (darbinieki ar atkarībām)
darba devējs nepaziņojot maina grafiku, ierodoties uz maiņu konstatē kad ir vēl dienas klāt. Ja lūdz savu grafiku (piemērāms plānoti papildus pasākumi u. T. T) saskaroties ar reālo grafiku konstatē kad nav iekļautas lūgtās brīvās dienas. Verbālā saruna ar paceltu balsi. Ir plusi, bet vairāk mīnusi.

Работяга 14.03.2018

Iekriti dublos :(

A AnvoyT 14.03.2018

"Eiropas līmeņa rezidence senioriem". Esmu nepatīkami pārsteigta. Cilvēki maksā pat 50EUR dienā par kopjama vecāka aprūpi un viņus aprūpē alkoholiķi? Līdz šim domāju, ka šis ir viens no retajiem pansionātiem, kur var saņemt adekvātu un profesionālu aprūpi vecumdienās. Cik smags aplauziens.

N Normunds Gregorius 17.02.2022

Ещё раз советую: загляните в раздел vakances и трезво оцените кто пойдёт за такие деньги в дементном отделении в г...колупаться?