LV RU
www.sudzibas.lv Dzintara Melodija Neapmierinošana medicīniskā aprūpe

Senior Baltic - Neapmierinošana medicīniskā aprūpe

Slikti organizēta medicīniskā aprūpe, kura nopietni apdraud slimu pacientu veselību un dzīvību. Nolaidīgas attieksmes dēļ piederīgais pēc nepilnu divu nedēļu uzturēšanās pansionātā tika nogādāts akūtā stāvoklī slimnīcā. Diemžēl situācija bija ielaists un mediķi vairs nespēja palīdzēt.

Tu

Komentāri (4)

Le Levira60 22.11.2014

Не отдавайте туда своих родителей, даже на время. Загубят. Денег сдерут, а все что обещано - вранье.

ма ман 09.03.2016

Плохой сервис. Даже и близко не стоит к европейскому уровню для пожилых людей. Не хватает самого необходимого. Экономят буквально на всем, а деньги берут немалые - видимо, за комнатки с евротделкой. Что толку с этого, если персонал вообще НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАН в качественном обслуживании пожилых людей! Санитарок не дозовёшься.. На весь этаж дежурят 1-2 санитарки (притом, вообще не мотивированные работать), и это при том, что за старыми людьми нужен постоянный уход. Договора шулерские, с огромными залоговыми суммами..

Ma Mazmeita 19.12.2016

Tā nav slimnīca, tas Jums ir jāiestāsta saviem vecīšiem, pirms Jūs viņus tur ievietojiet. Bet, Jūs, cien, radinieki, sastāstiet vecīšiem, ka Jūs viņus vediet uz slimnīcu. Bez medicīniskās aprūpes rezidencē neviens nav atstāts.

Ve VEDEKLA 19.01.2017

Diemžēl realitāte pierāda pretējo. neiprotama attiekme no personāla un īpaši no iestādes vadītāja. Medicīniska aprūpe netiek nodrošināta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes