Dzintara melodija - Drūma vieta

To, kā tur ir, jautājiet vislabāk stradina slimnīcas personālam, kurs vecīsus sanem akūtā stāvoklī. Tas ir neiedomājami, ka par tādu naudu statā nav ārsta, veselības problēmas tiek slēptas no radiniekiem. Uzejiet pēdējā stāvā, kur ir demences slimnieki - apkalpojosā personāla attieksme pret viniem ir rupja, jo vini tik un tā neko neatceras, personāls ir nemotivēts, strādā par niecīgu samaksu un tā arī izturas pret klientiem, kad tuvinieku nav klāt. Ja vecītis nēd, vinu nebaros un jūsu atnestā pārtika sapūs ledusskapī

D

M Mazmeita 19.12.2016

Jūs neprotat atšķirt divus jēdzienus - sociālā aprūpe un medicīniskā aprūpe. Bez medicīniskās palīdzības rezidencē neviens nav atstāts. Jūs ļoti slikti pārziniet klientu izvietojumu rezidencē, kas jau parāda Jūsu nekompetenci aprūpēs darbā rezidencē. Ja Jūs ar šādu attieksmi ejiet pati uz rezidenci, tad tādu attieksmi saņemsiet pretī. Mana Ome tur dzīvo jau 2 gadus, demences nodaļā - nevaru neko sliktu pateikt. Gribētu zināt, kā Jūs savu demences radinieku aprūpēsiet mājā? Personāla priekšā ir zemi jāklanās par viņu pacietību, izturību strādājot ar šādiem klientiem. Ievietojiet savu demences radinieku valsts pansionātā - tur tad varēsiet izbaudīt savu sūdzību realitātē.

V VEDEKLA 19.01.2017

"Dzintara melodija" līgumā tiek paredzēti arī medicīniskie pakalpojumi, to paredz arī Veselības likums par šāda veida iestādēm. Mūsu ģimenē arī ir negadījums noticis, kas liek apšaubīt šīs iestādes goda prātu un apkalpošanas kvalitāti, nesniedzot pat elementāru palīdzību. Nonākot pacientam slimnīcā, tika konstatēta personāla nolaidība attieksmē, kā arī ielaistas higiēnas apkopes problēmas. Un sūdzība top, oficiāla. Labāk uzmaniet savu Omi labāk, ka nesanāk pēc tam rūgti nožēlot.