www.sudzibas.lv Dzintara Melodija Aprūpes darba kvalitāte

Dzintara melodija - Aprūpes darba kvalitāte

Aprūpes personāla skaits ir krietni par mazu, lai nodrošinātu kvalitatīvu aprūpi. Uz 25 - 28 cilvēkiem ir 2 aprūpētājas. Par iejūtību nevar pat būt runa, jo minimālā programma - apģērbt, pabarot 4x dienā, pamperēt, mainīt gultas veļu, mazgāt utt. Prasa daudz par daudz laika. Rezidenti nav informēti par darba slodzi un izsaka pretenzijas. Tapat piederīgie, kuri atveduši tuviniekus izsaka savas vēlmes individuālai pieejai. Savukārt tā nav iespējama, jo katru maiņu, izrādās, jāstrādā citā stāvā pie citiem cilvēkiem.
Rezidenti jeb klienti, zinādāmi par kopējām izmaksām, neko nezin par aprūpētāju algām. Netto - 2€ / st.
Kolektīvā veidojas neveselīga atmosfēra.
Normalizētu situāciju 8 st. Slodze, par lielāku aprūpētāju algu un mazāku rezidentu skaitu.
Dzīve nav tik vienkārša.
Nezinot, kā ekonomiski ir veidojusies šāda situācija, nevaru neko ieteikt. Taču tuviniekiem būtu jāzin, ar ko jārēķinas ievietojot šeit cilvēkus.

Komentāri (3)

P Pretenzija Pretenzija 09.11.2017

Vai gadījumā tik tās prezidents nav pats invalīds, skopais onka, kas maksāt negrib? Izkalpina par pusvelti.
Un aprūpēt arī nav vieglais darbs. tur tiešām ir vajadzīgi vairāk darbinieki un samaksai noteikti jābūt no eur 4,50 stundā.

Cilāt, grozīt, stumdīt ar ratiņiem , apkopt, tīri fiziskais darbs, kas reizēm noved pie tā jau esošām muguras sāpēm vairāk.

S silvija zelge2 30.06.2018

Tur vaditajus ipasi nesatrauc,to,ka dsrbinieki tiek izkalpinsti ar zemu darba samaksu.
Attieksme prer darbiniekiem ir sausmiga,cik tad ilgi var paciest pazemojumus?
Administracijai ir jarisina ari vaditaju etikas kodeksa ieverosanu.
Ir jamotive darbinieks,lai vins godpratigi izpilditu savus pienakumus,bet ne vis motivet darbiniekus pienest zinas strukturas vaditajiem par citu darbinieku parkapumiem.

M MaigaBite 11.09.2019

2 darbinieki uz 25-28 cilvēkiem NAV Eiropas līmeņa aprūpe, tur ir uz 2-3 viens aprūpētājs ar a;gu no 10 eiro stundā. Pieeja gandrīz vai individuāla, protams- ir gan zilumi, gan sasitumi, jo demencei progresējot, progresē blakus parādības, tai skaitā orientācijas zudums.
Laikam jau Franču stilā- kamēr oranžēs vestes cīnās par algu pielikumiem, Francij pērk Āfrikā naftas ieguves par miljardiem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes