www.sudzibas.lv Dzimtais koks koka rotaļlietām

Dzimtais koks - koka rotaļlietām

Jāsaka ka ''Dzimtais koks'' SIA. Ir negodīgs ražotājs, jo Andis Sizovs nemāk neko izdomāt. Jo Andis Sizovs no citiem amatniekiem špiko. Vel neklatīvi izgatavo un montē. Jo amatnieks parasti liks savus logo. Jo riteņiem līme netiek likta. Tapas liek īsas.

Papildināts raktors 09.10.2016

Paldies kad atradu ziņu par Dzimto koku. Jāsaka kad viņu Andi Sizovu nevar teikt un saukt pa amatniekiem. Jo cilvēks ir iedomājies. Azbrauks uz Lietuvu vai uz Poliju un no turienes atvedīs preci un amatnieku tirgos uzdodas pa savu. Jāsaka ka patērētāji tiek šausmīgi maldināti. Jo neesmu viņu logo uz mantām un spēlē uz bērna jūtām. Ja meklējat mantas bērniem kur iegādāties. Ir daudzas citas vietas un labāki amatnieki.

R

T trotors 10.10.2016

24 septembrī Domu laukumā Miķeļdienas tirgū iegādājos velkamo suni kuram jau pēc divām dienām nokrita riteņi. Jo zvanot uz Dzimtā koka norādītā numuru neceļ. Lai sāk saprast Amatnieku tirgus rīkotāji lai palasa Ko raksta par amatniekiem. sociālos tīklos.