Dziedniecības biedrība"Rumpumpele", SIA "ELFS A + I" - Zagļi,krāpnieki un vēl kaujas

Šī gada sākumā dziedniecības biedrībā Rumpumpele tika iegādāta dāvanu karte,kuru bija paredzēts izmantot kursu apmeklēšanai.Taču nedaudz vēlāk izrādījās,ka šo kursu ilgums un maksa neatbilst reklāmai.Kursi izrādījās gan dārgāki,gan īsāki nekā tika reklamēts.Mēģinot šo karti atgriezt minētajā biedrībā,tās vadītāja Anita Sijāte-Saulīte tā vietā,lai sāktu konstruktīvu dialogu,sāka pacelt balsi,mētāt rokas un vēl beigās pacēla rokas pret mani un ar fizisku spēku vārda tiešā nozīmē mani izmeta pa durvīm.Beigās šī karte tomēr tika atgriezta minētajā biedrībā,bet vairāki desmiti lati par dāvanu karti tā arī nav atgriezti,kaut aprīļa sākuma tika solīts,ka nauda tiks atgriezta 30 dienu laikā.
Uzmanieties gan no šīs biedrības Rumpumpele,gan no Anitas Sijātes-Saulītes,kura apmeklētāju var arī iekaustīt.
Un,vēl paliek morāles un ētikas jautājums par minētās kundzes goda prātu un inteliģenci.Un,tāda skaitās dziedniece,kura palīdz cilvēkiem.
Nez,vai šī biedrība Rumpumpele par šiem nozagtajiem 60LS pacēla savu uzņēmuma budžetu un peļņu?

K

N Nepiestiprināms 26.04.2013

Par šo konkrēto situāciju nevarēšu teikt ne balts, ne melns...
Varu tikai izteikt savus novērojumus, mācoties pie Anitas Sijātes-Saulītes, šobrīd jau Anita Povečerovska.
Tieši konkrēts novērojums par naudu un maksāšanu, par mācībām. Vienmēr pretimnākoša, pacietīgi pagaida, ja mani maksājumi iekavējas, un bieži vien tie kavējas ne jau dienu... Ne bu nebūšu vienīgā, kurai tā gadās ar maksāšanu!
Nekādas sankcijas pret mani netiek izpildītas, rakstu ieskaites kā līdz šim, rakstu kursa darbu un taisos beigt šo skolu.
Vai tas liecina par mantkārību, nez vai? vairāk gan par pretimnākšanu, sapratni

E Elitta 27.04.2013

Arī man liekas pavisam mistisks šis aprakstītais gadījums, jo no septembra mācos viņas vadītos kursos, un liekas, ka iet runa par diviem pavisam dažādiem cilvēkiem!!! Anita vienmēr ir laipna, smaidīga, pretīmnākoša!!! Pa šiem mēnešiem neesmu redzējusi viņu sliktā garastāvoklī, nemaz nerunājot pat to, ka viņa kādu varētu fiziski iespaidot!!! Esmu pārliecināta, ka neviens, kurš personīgi pazīst Anitas kundzi, nekad nevarētu teikt par viņu neko sliktu, jo Anita ir ļoti izteikti saulains, pozitīvs cilvēks. Viņa ir daudz palīdzējusi man, manām kursa biedrenēm, pie kam par pliku paldies!!! Esmu pateiciga liktenim, ka tas savedis mani kopā ar šo brīnišķīgo sievieti, dziednieci, vienkārši apbrīnojami pozitīvu cilveku!

M Maddalena 27.04.2013

Cik tad Anita maksā par tādām slavas dziesmām?

E Elitta 27.04.2013

Labvakar, Maddalena! Kāpēc Jūs domājat, ka Anitas kundze kādam maksā? Spriežat par visiem pēc sevis? Man liekas, ka Saulīte nemaz šādus saitus nelasa, ticiet man, viņa ir pietiekoši pašpietiekama, lai stāvētu tam visam pāri. Anita ir ļoti pozitīvs cilvēks, ne par velti viņu visi dēvē par SAULĪTI ! Man liekas, ka ir ļoti negodīgi viņas vārdu " vazāt šādā veidā pa pasauli". Jums tā neliekas? Parasti jau normāli cilvēki problēmas, pat ja tādas ir, risina civilizēti, pārrumu veidā. Tā teikt, pie kafijas tases, nevis jo dziļāk zaņķī, jo labāk...
Ar labu nakti, Maddalena!

M Maddalena 27.04.2013

Bet kāpēc gan nē?
Plati nomaini, tev citi teksti nav apstiprināti?

E Elitta 27.04.2013

Kaut kā neatceros, ka būtu ar JUms, MADDALENA sadzērusi " TU - BRĀLĪBAS" ! Arī šādos saitos, rakstot komentāru Jums svešam cilvēkam, tomēr būtu jāievēro kaut kādas pieklājības normas. Nesaprotu, kāpēc mans personīgais viedoklis attiecībā uz Anitas kundzi, Jūsos ir izsaucis tādu agresiju ? Spriežot pēc Jūsu komentāriem, ne cik daudz ar Saulīti neesat kontaktējusies, bet spriedums ir stingrs un nemaināms, it kā Jūs būtu pēdējā instance: zagle, afēriste u.t.t. Cita cilvēka viedokli Jūs protams uzklausīt nevēlaties, jo tas nesakrīt ar Jūsējo, es pareizi sapratu? Jūsu sirdī ir pārāk daudz žults un naida, ja pat nakts stundās esat pārņemta ar " svešas veļas mazgāšanu".
Ar labu nakti, Maddalena, lai Jums jauki sapņi!

J janny 28.04.2013

Spriežot pēc Maddalenas profila aktivitātēm, šis lietotājs vienkārši ienāk šādos sūdzību portālos lai apspriestu tēmas kurās viņa pati nezin ko viņa runā. Spriežot pēc komentāriem, neizskatās ka pazīsti šo firmu un šo cilvēku - Anitu... Ja pazītu, nekad nerunātu tik daudz slikta!
Ieteikums Maddalenai - savu slikto garastāvokli un savas sūdzības var "izlaist uz āru" pret saviem kaimiņiem, ģimeni, mājdzīvniekiem utt, nevis pret cilvēkiem kurus nepazīsti! ;)

L Lealea 02.05.2013

Sveiki...nenoturējos un uzrakstu arī savu komentāru...nu negribas piekrist par Saulīti, ka tā rakstāt...arī no septembra mācos un nevaru bilst neviena slikta vārda..tieši otrādi- atbalsts, rūpes un iejūtība...Varbūt, ka Jūsu negatīvais viedoklis radies tāpēc, ka pati nerīkojāties adekvāti? Piedodiet, ka uzdodu Jums šādu jautājumu, bet teikums, ka otrs pieaudzis un normāls cilvēks būtu spējīgs Jūs fiziski aizskart, liek domāt, ka tomēr šī situācija nav tāda kā Jūs to rakstāt. Manā saskarsmē ar minēto personu ir radies pavisam cits priekšstats un tāpēc liekas, ka Jūsu rakstītais varāk izklausās pēc vienkāršas apmelošanas.Piedodied, ja tas Jūs aizskars, bet varbūt savu enerģiju vērsiet pozitīvā virzienā un tā nesīs Jums vairāk prieka:)...

Lea

V vito 03.05.2013

Ļoti interesanta situācija - sakiet, lūdzu, kurās vietās atmaksā dāvanu kartes? Man tādas nav zināmas, bet Anitu ar viņas pretimnākšanu, sirsnību un pacietību zinu jau vairākus gadus. Ir jābūt ļoti agresīvam, paštaisnam un nekaunīgam, lai izraisītu šādu pretreakciju, tāpēc labāk padomāt par sevi un savu rīcību, jo viss agrāk vai vēlāk atgriežas pie sūtītāja. Lai Jums visiem gaišs prāts un labas domas palīdz veidot savu dzīvi labāku un tīrāku, nepiesārņosim informācijas lauku ar negatīvismu!

K katte 14.05.2013

Diemžēl jau apkārt vairāk nekā gads, bet man nozagtos 60LS Anita Sijāte-Saulīte tā arī nav atgriezusi.Tad lai nu lielās šīs krāpnieces slavētājas izvērtē, vai cilvēks, kurš sevi dēvē par dziednieku var vienlaicīgi būt arī nekrietns zaglis!Kad saņemšu atpakaļ savu nozagto naudu, tad arī šo antireklāmu izņemšu no šī saita!vito-pastāv arī morāles, ētikas, pašcieņas un cilvēcības normas!Kā cilvēks, kurš sevi dēvē par dziednieku var tik zemu krist!?Šī Sijātes-Saulītes kundze vairākas reizes man solīja šo piesavināto naudu atgriezt.Tad tāda mele skaitās arī dziedniece????Vai par saviem vārdiem nav jāatbild?!

K katte 14.05.2013

Vēl viens fakts ievērībai, kuru ētisku apsvērumu dēļ biju noklusējusi cerībā tomēr saņemt atpakaļ savu naudu!Kad pēc Sijātes-Saulītes kundzes agresīvās uzvedības sapratu, ka atgūt savu naudu nav lielas izredzes, teicu, ka tad tomēr nākšu uz šiem kursiem, bet saņēmu atbildi, ka lai es tikai pamēģinot šajās telpās savu kāju spert un kursos netikšu pieņemta.Paradoksāla situācija-naudu atpakaļ es nesaņēmu un saņemt apmaksātos kursus man arī tika liegts.Domāju, ka te komentāri ir lieki!