Dziedniece Inga Dāboliņa - Viltvārde

Sveiki!
Tā kā ārsti manās veselības problēmās var noplātīt tikai rokas, tad ķēros pie pēdējā salmiņa, saņēmos un aizgāju pie dziednieces Ingas Dāboliņas. Viltvārdi atradu caur laikrakstu Zintnieks. Pēc radinieku ieteikumiem sagatavoju līdzi sāli, cukuru un ūdeni un devos ceļā.
Iegājusi mazā, necilā telpā, sasveicinājusies ar dziednieci pastāstīju, kas uz sirds, pieminēdama savu operāciju 15 gados. Viņa ķērās pie "darba" uz baltas lapas uzzimēja cilvēciņu un ar vārstu sāka "sūkt" informāciju. teikšu tā, matemātika viņai ir neslikta, pareizi saskaitīja, ka ir pagājuši 7 gadi. Tad nu man ap to laiku ir uzdāvināts vai nopirkts kaut kas, kas man nav īpaši paticis, tas varot būt pilnīgi jebkas, abģērbs, apavi, rotaslietas, kosmētika, ziedi, mantiņas utt. No tā esot jāatbrīvojas. Jautāju, vai var palīdzēt saprast, kas tas varētu būt, viņas atbilde, tas man esot jājūt! Smieklīgi! Man jāmeklē adata siena kaudzē! Tā 20mit minūtes stāstot vienu un to pašu par to kā man jāmeklē mistiskā lieta, pie vārda man bija grūti tikt centos uzdot kādu citu jautājumu, atceroties, viņas prezentāciju par sevi, ka piemīt arī gaišredzības spējas, protams, atbildēt viņa man nevarēja, taisnojoties, ka visu aizsedz, šī viena lieta. Turpinājumā citi mani jautājumi tika ignorēti, izliktdamies nedzirdam. Pajautāja man 25 euro par neko, iedevu 40, sīkāka naudiņa nebija, šeit gan matemātika kliboja, nezināja cik jāatdod, laikam gaidīja bonusus.

Cilvēki, mīļie, netērējiet savu laiku un naudu!

V

BondsBonds 22.07.2014

Kurš vainojams? Skolā taču gāji. Mācija, ka 1+1=2. Te pēkšņi dziedniece, pareģe vai kas tā tāda? Šie cilvēki vienkārši apmierina tirgus pieprasījumu...

Ontūns 24.07.2014

Visi šie izreklamētie dziednieki, vārdotāji, kāršu licēji un citi plānā galdiņa urbēji ir šarlatāni, kas iedzīvojas uz citu nelaimju rēķina. Dieva izraudzīts cilvēks par sevi nebazūnēs presē un neplātīsies ar n-tajiem diplomiem un sertifikātiem.

U unclesam 03.08.2014

Dziednieces -redz tikai vienu no kaut kaa jaatbrivojas, kaut ko jaizmet ara, ja problemas gimene -jaizskiras, tas ir visvieglakais cels un ilga atbilde, lai apmierinatu izmisusu cilveku.Tikmer kamer bus aitas bus ari cirpeji-tiesi taa neviens cilveks kam ir dotibas neies reklameties zurnalos, avizes ar n-tajiem sertifikatiem.Bet izmisis cilveks keras pie jebkura salmina -un iemet sevi par savu naudu vel dzilaka bedre.

svetitais_Juris 27.08.2014

Visvaldi, tev ir taisnība, sūdzība ir nepamatota

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Lenins bija sliktais ,bet sito lietu vinsh jau sen redzeeja,ka religija,un sarlataani mulko tautu taapeec tika aizligti.Marka Tvena Haklberija Fina piedziivojumos,sarlataanis reklameeja liidzekli,pret plikpauriibu,paardeva lidzekili,udeni pudelee,,kad visi bija sapirkusi tad mudiigi laidaas prom ,kur vinam ar bomjiem metaas pakal sist,bet Sojers,un Haks vinu jau laivaa gaidija,u tad pa udeni prom uz naakoso ciemu.Muusu tehnologiju laikmetaa,biju domaajis sis staasts vairs caur neies,ta nee cilveeki,ir palikusi taadi pasi ja ne dullaaki,to pasu matu lidzekli maana nepaartraukti pa visu pasauli,a mati kaa neaug taa neaug,kameer neizaugs,tikmeer sarlataaniem ,dziedniekiem buus darbs.