Dzelzceļa Veselības Centrs - apkalpošana

DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRĀ, Gogoļa ielā 3, nokļuvu atkal DZIĻĀ SOCIĀLISMĀ !!! Tas notika 26.08.2011, plkst 13:00.
Man bija nepieciešama tikai informācija no manas medicīnas kartītes. Reģistratūrā, protams, to nevarēja izlasīt, nosūtīja pie attiecīgā ārsta, jo tieši tobrīd bija pieņemšanas laiks dakterei, lai ātrāk viss risinātos, lūdzu kartīti iedot man, uznesīšu pie ārsta. Saņēmu KATEGORISKU NĒ!!! aizliegts pacientam saņemt rokās šo dokumentu... ārprāts! Labi, saprotu, ka es varētu kaut ko iznācināt, lai apsūdzētu ārstu, ja man tāddi nelabi nodomi būtu.
Nu, ko, aizgāju pie ārsta kabineta un sāku gaidīt. Apmēram 15 minūšu laikā pāris pacienti tika pieņemti, vairāk neviena nebija, bet es gaidīju savu kartīti... 35 MINŪTES!!!, tad parādījās reģistratūras "būtne" (izskats bija graujošs- karstā laikā ar melniem, līdz ceļiem gariem zābakiem, melnām, pabiezām, rakstainām zeķēm), iegāja citā kabinetā, nokomentējot manu aizrādījumu par ilgu nešanu, ka daudz darba un dabūtu pa galvu no vadības, ja man dotu kartiņu, un pazuda. Turpināju gaidīt, nāca citi pacienti, gāju pie dakteres, viņa zvanīja uz reģistratūru, bet manas kartītes nav, nogāju reģistratūrā, būtnes nav, kartītes nav... un tā vēl 10 minūtes, kamēr daktere atrada to citā kabinetā. Tā, lūk! 45 MINŪTES NESA KARTĪTI !!! Un par to viņa nedabūs pa galvu!
Citās medicīnas iestādēs šādu problēmu nav.
LAI VISIEM VEICAS APMEKLĒJOT ŠO MEDICĪNAS CENTRU!

V

K Klients 02.09.2011

Nu gan atraduši kur iet! Uz dzelzceļa veselības centru! Šausmas! Viena no visdārgākajām un nekvalitatīvākām medicīnas iestādēm!
Vispār dzelzceļa veselības centrs izmanto to, ka visi dzelzceļnieki Rīgas reģionā medkomisiju ir spiesti iet pie viņiem, jo LDZ ir tā vienojies. Cita starpā- vīnu medkomisija maksā 68Ls, tajā pašā laikā tieši šādu pašu komisiju citā medicīnas iestādē var iziet pa 15Ls.

B blackbull 12.03.2012

Dzelzceļa veselības centrs ir viena no labākajām medicīnas iestādēm Rīgā. Man nekad nav bijis pret to sliktu domu. Visi ārsti vienmēr uzklausīs un palīdzēs. Ja ir kādas pretenzijas, var virzīties pie valdes locekļa, kurš vienmēr uzklausīs un izrisinās problēmu.
Vienreiz esot bijis pārpratums ar ārstu, vērsos pie valdes locekļa, un problēma momentāli tika risināta.

R rudzupuke89 23.12.2012

Šajā medicīnas iestādē esmu griezusies pie zobārsta! Jāteic attieksme- visu cieņu! Esmu apmierināta, tiku pieņemta bez rindas, *(jo sāpes bija nežēlīgas), tika viss skaidri un gaiši pastāsts un izskaidrots! Varu teikt tikai vienu- PALDIES!!!

G gugusa 08.07.2013

dze

G gugusa 08.07.2013

Kapec LDZ neizverte savus darbiniekus, piemeram, Marija Skrebele biletisu esamibas parbauditaja vagonos, var aiziet panemt, nepamatotu, slimibas lapu uz so dzelzela polikliniku, pec tam majas nevis slimot, bet skaldit malku un risinat daudz citas sadziviskas lietas, kuras pat neattiecas uz veselibu/parbaudiet gan ta negaiditi ierodaties pie vinjas dzivesvieta un redzesiet ne to vien, BEZGODIGA persona it visa.