www.sudzibas.lv Dzelzceļa veselības centrs Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Dzelzceļa Veselības Centrs - Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Briesmīgākais ārsts Pasaulē! Esmu šokēta par Silvas Rozenbergas (lore) attieksmi, kur es ar nopietnām problēmām atnāku pie viņas ( ilgstošām iesnām, temperatūru, asarojošām acīm, kakla sāpēm), bet viņa man pasaka, lai iedzeru antidepresantus, jo visa problēma, pēc viņas domām, esot vienkārši nervu problēmas. Kaut gan es mierīgi sēdēju, kamēr pati daktere uzkrītoši dīdījās atkārtojot, ka vēloties paēst, un neesot manām problēmām daudz laika. Uzmanieties no Silvas Rozenbergas (lores), jo ielaidīs problēmu vēl tikai dziļāk un pazemos Jūs, nevis centīsies palīdzēt.

At

Le Lelle Bez Matiem 08.10.2015

Un? Kas tev liek domāt ka ārste ir kļūdījusies? Nervu problēmas var izpausties arī kā fiziskas sūdzības. It īpaši ja analīzes nekādu saslimšanu neuzrāda.

De deguns 18.03.2017

Lasiet labāk daudzās pozitīvās atsauksmes par dakterīti. Šai nervozai apmeklētājai, pat pēc rakstītā sūdzības teksta spriežot, tiešām jālieto cits līdzeklis.

Na Natālija Klauža 30.06.2018

Fantastiska ārste!
Es jau vairākkārt vedu savu 90 gadīgo māti pie viņas.Ar dzirdes problēmām un auss iekaisumu.
Labāku, iejūtīgāku un gudrāku ārsti nespēju iedomāties.
Liels paldies!