www.sudzibas.lv Dzelzceļa veselības centrs Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Dzelzceļa Veselības Centrs - Lore Silva Rozenberga attieksme pret klientu

Briesmīgākais ārsts Pasaulē! Esmu šokēta par Silvas Rozenbergas (lore) attieksmi, kur es ar nopietnām problēmām atnāku pie viņas ( ilgstošām iesnām, temperatūru, asarojošām acīm, kakla sāpēm), bet viņa man pasaka, lai iedzeru antidepresantus, jo visa problēma, pēc viņas domām, esot vienkārši nervu problēmas. Kaut gan es mierīgi sēdēju, kamēr pati daktere uzkrītoši dīdījās atkārtojot, ka vēloties paēst, un neesot manām problēmām daudz laika. Uzmanieties no Silvas Rozenbergas (lores), jo ielaidīs problēmu vēl tikai dziļāk un pazemos Jūs, nevis centīsies palīdzēt.

Komentāri (4)

L Lelle Bez Matiem 08.10.2015

Un? Kas tev liek domāt ka ārste ir kļūdījusies? Nervu problēmas var izpausties arī kā fiziskas sūdzības. It īpaši ja analīzes nekādu saslimšanu neuzrāda.

D deguns 18.03.2017

Lasiet labāk daudzās pozitīvās atsauksmes par dakterīti. Šai nervozai apmeklētājai, pat pēc rakstītā sūdzības teksta spriežot, tiešām jālieto cits līdzeklis.

N Natālija Klauža 30.06.2018

Fantastiska ārste!
Es jau vairākkārt vedu savu 90 gadīgo māti pie viņas.Ar dzirdes problēmām un auss iekaisumu.
Labāku, iejūtīgāku un gudrāku ārsti nespēju iedomāties.
Liels paldies!

D Daria Daria 18.05.2022

Silva Rozenberga ir viena no tiem ārstiem, kas patiešam zin un mīl savu darbu, man personīgi viņa ļoti palīdzēja, izskaidroja manas problēmas cēloni, iepriekš citi ārsti tikai izrakstīja antibiotikas, man kakls sāpēja vairākus mēnešus, citi ārsti it kā "ārstēja", bet pavisam ne to, ko īsti vajadzēja. Viņa vienīga saprata kur tieši ir problēma. veselu stundu skaidroja, kā man ir jārīkojas. Pēc paris dienām jau visas sāpes pārgāja. Super zinoša ārste.
Diemžēl tādu apbrīnojamu ārstu Latvijā var pa pirkstiem saskaitīt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes