Dzelzceļa poliklinīka - Ģimenes ārsti

Es esmu stāvoklī un mans ģimenes ārsts atrodas Siguldā, esmu deklerējusies Rīgā, tapēc vēlējos pāriet uz Rīgas gimenes ārsta Gāju uz tuvako kas pie mājām Gogala ielā dzelceļa poliklīniku!, Aizeju no paša rīta ap deviņiem, Uzreiz eju pie reģistratūras un saku savu bēdu viņa paprasa man 6Ls! sāku ar ginekalogu jo man vajaga iet uzkaitē jo ir jau otrais mēnesis, aizeju pie dakteres Kalniņas, viņa saka kad varņemt tikai "savējos" uzkaitē, lai es ejot pie kāda ģimenes ārsta un ja tikšot tad lai nāku atpakaļ! nokāpju lejā uz trešo stāvu un sāku skatīties kur mazāk cilvēku aizeju pie vinas viņa saka: "kad viņa mani neņemšot kad ir daudz pacientu!" un māsiņa aiziet sarunāt kad itkā paņems cits ārsts! stāvu tālāk tieku pie otrā ārsta, māsiņa itkā mani uzklausa, ārsts vispār nepievērš uzmanību, bet tad nosūta mani pie citas trešās gimenes ārstes, viņa stradāja tikai no diviem un pie viņas netiku, jo man mērs jau bija pilns! Vienvārd sakot grūtniece nevar tikt uzkaitē!!! samaksāju pa velti naudu un tas arī viss!

R

Komentāri (7)

B Baņkieris 09.03.2009

M U Ļ Ķ Ī B A S!
Roventas kļūda bija tā, ka viņa aizgāja ģimenes ārsta meklējumos tieši Dzelzceļa veselības centrā! Kāpēc? Tūlīt paskaidrošu:
a) Dzelzceļa veselības centrs ir bijusī "resora" poliklīnika;
b) Par cik lielākā daļa dzelzceļnieku iziet ārstu komisiju tieši šajā iestādē, tad ir nepieciešams lai ģimenes ārsts būtu tuvumā. Kamēr jauns - tādas nepieciešamības nav, bet kad jau pāri 40 tad gan;
c) Agrāk visi dzelzceļnieki ārstējās "savā" poliklīnikā pie terapeitiem, tad arī daudziem, kam nebija sevišķas nozīmes kurā vietā atrodas viņa ģimenes ārsts, palika dzelzceļa poliklīnikā pie bijušajiem terapeitiem tagadējiem ģimenes ārstiem un vēl savus ģimenes locekļus piesaistīja.
d) Dzelzceļa veselības centrā visiem ģimenes ārstiem ir noteiktais limits 3000 cilvēku, tādēļ neviens ģimenes ārsts arī nepieņēma jūs pie sevis!

A Anita 20.11.2009

Es gribu uzzinaat cik kvalitativi ir arsti Dzelzcelnieku polik., jo arii man ieteica sheit iziet parbaudes...

B Baņkieris 20.11.2009

Pilnīgi piekrītu Klientam!
Es arī esmu šajā poliklīnikā, jo katru gadu eju ārstu komisiju un man ir nepieciešams, lai ģimenes ārsts būtu tuvumā!
Cik man zināms, tad dzelzceļa poliklīnikā visiem ģimenes ārstiem ir pilns limits un cilvēki te ārstējās jau gadiem. Kurš ārsts zina par mani vairāk kā bijušais terapeits, tagad ģimenes ārsts.
Aprūpe šajā poliklīnikā ir ļoti laba un ārsti iejūtīgi( vismaz tie, ar kuriem man ir bijušas darīšanas).
Ārstu komisiju gan ieteiktu iet citur, tiem kas nav piesaistīti konkrētai poliklīnikai un kam vienalga kurā poliklīnikā iet, jo šeit komisija ir dārga, zinu ka citās Rīgas poliklīnikās tā ir lētāka. Tādā veidā arī rindas būtu mazākas uz komisiju, jo šajā poliklīnikā ārstu komisiju iet visi dzelzceļa darbinieki, kam tāda ir paredzēta un citi, kas nav piesaistīti šai poliklīnikai, ejot šeit komisiju tikai paildzina to procesu!

E Elena 18.03.2010

cūkas.

E Elena 18.03.2010

)))))))) neskaidri izteicos; ar prēkšaju kom-ru domāju topošo māmiņas pieņemšanu poliklinikā.

Z Zane12 18.03.2010

Jāziņo atbilstošai instancei, jo principā samaksātie 6 lati ir jāatddod atpakaļ, nav noticis pakalpojums. Reāls patērētāja tiesību pārkāpums. Par ko Jūs runājiet?
!!!Ir fakts paņemta nauda- pretī nav pakalpojums.

J Jekaterina92 06.07.2015

Отвратительное отношение у работников регистратуры! Сама я не из Риги, поэтому знания одного адреса мне мало, хотелось больше информации, с какой стороны вход, на чем добраться и т.д. От работника регистратуры я добилось того, что она 25 раз повторила оооочень грубым голосом только адрес и бросила трубку! На мои просьбы рассказать подробнее она отреагировала криком и грубым тоном. К сожалению, имени даже не успела спросить.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes