DZAB Ķepu-ķepā - Krāpšana

Gribēju uzrakstīt savu pieredzi saistībā ar šo biedrību.
Pamanījām haskija jaukteni Pērli. Atbraucām, izstaigājāmies ar viņu. Viss patika. Esam gatavi adoptēt Pērli. Satiekamies ar Gundegu, sāk uzdot jautājumus. Kur dzīvos Pērle, vai ir mājās vēl kāds suns un tamlīdzīgi. Nu neko. Atbildam, ka dzīvos laukos, ka ir vēl viens suns. Tad mums pasaka, ka mums ir jābrauc ar otru suni un jāved laukā kopā, skatīties vai sadraudzēsies. Savu suni mēs jau zinām. Viņš ir ļoti komunikabls suns, kuram vajag biedru ar ko kopā spēlēties un izskraidīties. Tad sākas visādas atrunas, bez maz vai, ka suņi sāks viens otram uzbrukt un vēl nez kas. Atbildam, ka ciemos jau iepriekš ir braukuši citi suņi un mūsu suns nekad nav nevienam darījis pāri. Ar visiem ir sadraudzējies. Sāk stāstīt par suņiem visādus stāstus, it kā mums nekad nebūtu bijusi saskare ar tiem. Sāka salīdzināt, ka suņa atvešana pie cita suņa ir tas pats, ja manam vīram atvestu sievu no Ķīnas un teiktu, lai dzīvo ar viņu. Bezgala stulbs salīdzinājums! Tajā brīdī sajutāmies neērti. sāk stāstīt, ja mājās ir putni, kaķi, kāmji, truši, ka visus bez maz vai apēdīs! Mēs kārtīgi visu apsvērām un nolēmām paņemt Pērli.Braucām ar domu, ka brauksim mājās ar viņu, bet aizbraucām ar vilšanos sajūtu! Radās sajūta, ka uz Pērles rēķina mēģina nopelnīt! Aizvedām barību gan suņiem, gan kaķiem, bet laikam tomēr gribēja ko vairāk dabūt! Žēl bija skatīties viņai acīs, kad veda prom, jo viņa bija tik priecīga, kad atbraucām...

Ru

Vairāk sūdzības par DZAB Ķepu-ķepā

Tu Turkey901 26.05.2019

Patversme ļoti labi rūpējas un uztraucas par saviem dzīvniekiem pēc visiem nesenajiem sižetiem TV par cietsirdīgo izturēšanos pret adoptētajiem suņiem, uzslava patversmei!
Jums, turpretim, gabals nenokristu, ja atvestu savu suni. Ja suņi neplēstos, tad Jums to labprāt atdotu!
Patversmes darbinieki par suņiem uztraucas kā par saviem bērniem, tāpēc arī procedūra analoga bērna adoptēšanā izmantotajai!

Br bria 26.05.2019

šī sūdzība absolūti neliecina, ka kārtīgi visu apsvērāt.
jo tiklīdz jums kas rada kaut nelielas neertības, labak esiet gatavi pamest to suni, nekā iespringt.
visu cieņu patversmes darbiniekiem!

La Laika smiltis 26.05.2019

Nu gan uzmetāt lūpu! Par ko? Par to, ka Gundega atbildīgi izturas pret citu bezatbildības upuriem? Tas ir tikai normāli. Lai cik jauks un labs ir Jūsu suns, tas tomēr ir dzīvnieks un , ja nu Pērli nepieņems? Man pašai labi pazīstams vienas patversmes īpašnieks. Viņš pat apbraukā atdotos dzīvniekus, lai pārliecinātos ,ka tie ir pie gādīgiem saimniekiem. Un galīgi nesmuks mājiens par Gundegas vēlmi iedzīvoties. Fui Jums! Es Ķepu - ķepai pārskaitu pa kādai naudiņai, jo zinu, ka katrs cents tiks iztērēts lietderīgi. Un aicinu visus, kas lasa šo sūdzību un komentārus, ziedojiet kaut vienai patversmei vai dzīvnieku glābēju biedrībai kaut nelielu summu, konti ir internetā. Vai vismaz piezvaniet , un jūs ziedosiet summu, kas ir mazāka nekā maksā vienas kafijas tasīte.

Pa pasanda 30.05.2019

Sūdzība man šķiet nepamatota un tās autores rīcība - aizbraukt tāpēc, ka kāds viņu it kā aizvainojis - nožēlojama. Korektāk varbūt būtu teikt - nepareiza rīcība. Savas emocijas un dzīves pieredzes trūkuma radītā apvainošanās bija svarīgākas par Pērli.