LV RU
www.sudzibas.lv DZAB Ķepu-ķepā Dokumentācijas neievērošana

DZAB Ķepu-ķepā - Dokumentācijas neievērošana

DZAB vadītāja bidere nav konsekventa, kas attiecas uz leksiku un dzīvnieku labturības jautājumiem, tieši brīvprātīgo darbā. Pa telefonu runā vienu, internetā slēpj svarīgus faktus, kurus pati ir nokomandējusi - kā dzīvnieka nogādāšana citā pilsētā. Kad apnīk runāt pa telefonu, vienkārši nosviež klausuli, bez kādas atsveicināšanās. Dzīvnieku glābšanas darbu, kur piedalījās daļēji, un otrajā daļā no attāluma, taisa "dzelteno presi" un klāsta savas versijas par kucēnu vecumu un pārpublicē citu foto, lai tikai uztaisītu mazu šovu un ievāktu kādus potenciālos ziedotāju līdzekļus. Neiesaku sapīties ar šo personu nekādā veidā - laipna viņa ir līdz brīdim, kad kaut ko vajag. Neievēro nekādu protokolu, kad pieņem dzīvnieku no atradēja - neprasa nekādu personu apliecinošu dokumentu, nekādi papīri vispār netiek pildīti, tādejādi pēc tam izvirzot savas versijas.

P

Vairāk sūdzības par DZAB Ķepu-ķepā

Komentāri (1)

B brivpratigaa 24.03.2019
"ĶEPU ĶEPĀ" vadītāja Gundega Bidere nekonsekventi uzvedas

Sūdzība ir par Gundegu Bideri, kurai kā savas biedrības dibinātājai, būtu jāiziet kādi pieklājības kursi jeb jāpaārstē nervu sistēma. Bidere, kad viņai zvana, kā rīkoties par klaiņojošu dzīvnieku, pa telefonu laipni pasūta, kurā pilsētā ar dzīvnieku jāierodas. Kad dzīvnieks atvests, tad to paņem. Bet pēc tam internetā nomelno brīvprātīgo, sagrozot faktus un uztaisot sevi par lielo gudrinieci. Tiek pēkšņi pasniegts, ka dzīvnieks jau zinot visus apstākļus (lai gan tā dotajā brīdī nebija)- esot bezmazvai izzagts no sētas! Bidere izmanto visus veidus, kā uzspodrināt savu jau nedaudz nomelnoto vārdu un dara to ar meliem par faktiem! Neiesaku vērsties pie šīs sievietes nekādos jautājumos, jo viņa brīžiem nav adekvāta. Būdama grūtniece, šī vadītāja Bidere smēķē un dūmus pūš gan brīvprātīgajam, gan glābjamajam sunim acīs un degunā. Bidere, cerot uz popularitāti, tagad sacer "sērijas" par Aizkraukles suneni savā DZab Ķepu ķepā profilā, lai gan pati kucēnu glābšanā nepiedalījās. Vienīgais, ko viņa jēdz ir draudi un apmelošana, kas vadītājas amatam nepiestāv! Pa telefonu viņa zvana un saka, cik labi, ka reaģējāt un ziņojāt un internetā ieraksta, ka nevajag līst tur, kur nekā nejēdz:-) Nekaunīga bez gala, nekontrolē savu leksiku- viens zvans viņai un pēc tam var lasīt ierakstus ar leksiku ibio/jidritvaikocinj/bljin-tas tikai par vienu zvanu. Apdomājiet, pirms vēršaties pie šīs smēķējošās grūtnieces Dzab vadītājas Bideres, jo viņa nekontrolē savu toni (pamanīja arī citi cilvēki), nfkontrolē savu leksiku un patīk nodarboties ar draudiem un sagrozīt faktus. Ļoti negatīva pieredze ar šo personu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes