www.sudzibas.lv DZA biedrība "Ar sirdi delnā" Naidīga biedrības dibinātāja

DZA biedrība "Ar sirdi delnā" - Naidīga biedrības dibinātāja

Sveiciens “Dabas draugiem, aizstāvjiem”!
Vakar notika prātam neaptverama traģēdija. Mēs ar draudzeni, skaistajā 15.maija dienā devāmies pa Beberbeķu dabas parku izjādē ar zirgiem. Vienā no posmiem mēs gājām lēkšu gaitā un mana draudzene S**** pēkšņi krita ar visu zirgu. Precīzāk sakot - viņa meta vairākus kūleņus ar visu zirgu un ilgi palika guļam uz zemes neceļamies. Un tas viss pateicoties tam, ka kāds bija novilcis pāri ceļam striķi... Tas rezultējās ar to, ka zirgs salauza kāju...
Pats Dieviņš stāvējis klāt, ka S**** iztika bez nopietnām traumām, bet zirgu jau vairs neatgriezt. Noliecu galvu pateicībā J.Tolpežņikova kungam, par profesionālu un operatīvu rīcību lai atvieglotu šī zirga ciešanas meža vidū...Paldies arī draugiem par atbalstu. Paldies arī traktoristam par kritušā zirga savākšanu.
Es varu pateikt to, ka atbildu par katru savu vārdu, ko esmu šeit uzrakstījusi, jo pierādījumu jau nav. Tajā mirklī, kad notika kritiens, ceļa nomalē stāvēja gaišas krāsas Audi mašīna, kurā sēdēja jauna gadagājuma puisis ar meiteni. Puisis arī mums pienāca klāt, apjautāties vai mums viss ok. Tajās šausmās, kuras manas acis redzēja, tajās nenormālajās ciešanās es nespēju reaģēt advekāti un piefiksēt, to kā zirgs ar kāju, sadragātu lupatu lēveros bradā pa mežu sapinies tajā šņorē un šos “varoņus”, kuriem pietika bezkaunības savākt pierādījumus un notīties, pat neizsaucot ātro palīdzību. Es atpinu zirgu no šņores un kad gribēju uzfilmēt, tas puisis paķēra to striķi, iekāpa mašīnā un prom bija...
Pēdējā laikā sevišķi aktuāls ir kļuvis Babītes novada pašvaldība Beberbeķu dabas parka jautājums par to, lai šī dabas parka teritorijā nebrauktu ar kvadracikliem un krosa motocikliem pret to aktīvi “cīnās” dabas draugi un aktīvisti. Vai tiešām ar šādām metodēm? Tas ir prātam neaptverams murgs, tam kas notika vakar mežā. Es vakar biju tādā histērijā, man likās ka es prātā sajukšu no tā, ko manas acis tajā brīdī skatīja. Šis rīts man sākās ar kārtējām asarām un neizsakāmām dvēseles mokām atceroties to ārprātu, kas notika, kā zirgs vēl aiz sāpēm ārdījās, kad mēģinājām kaut ko saglābt, vest uz klīniku... dvēsele smeldz atceroties, kā redzēju šīs ciešanas savas draudzenes acīs, atvadoties no sava zirga bērna...
Es ļoti lūdzu atsaukties ikvienu, kurš ir redzējis kaut mazāko nieku šajā sakarā, kā arī mudinu abus jauniešus pašiem pieteikties policijā par saviem dabas aizstāvju varoņdarbiem, kas ir rezultējies faktiski ar slepkavību!

Un... tika saņemts neadekvāts komentārs , kā izrādās šī persona ir Biedrības dibinātāja , sakiet lūdzu , kā šāda persona var būt dzīvnieku mīle vai "dabas draugs"? Līdzjūtības vietā naidīgs un aizskarošs komentārs , nekad, ne no manis , ne no manu draugu puses neviens cents netiks aizskaitīts uz šīs biedrības kontu, tas tikai liecina to ,ka šāds cilvēks nodarbojās ar labdarību priekš savas izdevības , nevis dzīvnieku labā .

Komentāri (2)

M Marlena Ditrih 17.05.2021

Lūk arī komentārs :

K kosrem 11.10.2023

,,Ar sirdi delnā,, Ugāle! Kāds sakars viņiem ar zirgiem? Biju Ugālē, nevienu zirgu nemanīju, ja nu vienīgi pati, ar domubiedriem vēlk to vezumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes