www.sudzibas.lv Dyninno Attieksme pret darbiniekiem

Dyninno - Attieksme pret darbiniekiem

Sveiki, neejiet šeit strādāt!! Pie algas netiksiet, jo tas ir pašnodarbināto darbs, kurā algu iegūst no pārdotās summas procentiem. Neviens nedod savu īsto vārdu, kā arī uzreiz iedod tev segvādu, kuru tikai izmanto sarunās. Daudzi cilvēki, kas tur strādā ir ārzemnieki. Apjautajoties par algām no viņiem uzzinājam, ka tās nav vienmērīgas, kā arī citus mēnešus gandrīz nenopelna. Ir cilveki kuriem padodas, bet tādi ir salīdzinoši maz. Vispirms ir gandrīz mēnesi ilgas apmācības, kurās uzzinat dažādus brīnumus un pārdošanas trikus, kurus jāzin no galvas bez kļūdām. Kamēr mācies netiek nekas piedāvāts atalgojuma ziņā - tikai solijumi par to, ka tad, kad sāks strādāt gandrīz vai tūkstošus uzreiz pelnīsiet! Tā noteikti nav.Es izgāju apmācības un nostrādāju tur pāris dienas. Sākot strādāt nav gandrīz nekādas palīdzības, kura būtu nepieciešama. Pārsvarā tu sēdi tur un centies kaut ko izdarīt līdz saproti, ka vesels mēnesis ir iztērēts bezjēgā! Pietam vēl darbs ir 5 reizes nedēļā pa kādām 8 h, bet maiņas ir visu cauru diennakti, jo apkalpo ārzmeniekus (amerikāņi, kanadieši utt.).Ejot prom tevi ļoti, ļoti cenšas pārliecināt palikt. Jāizdomā labs iemesls iešanai prom, bet tā kā nav pat iesniegt nekādi papīri valstij par to, ka tu jau tur strādātu ir nedaudz vieglāk pēc tam. Ja tev ir ļoti labas pārdošanas prasmes, kā arī nauda nav uzreiz primarais iemesls, tad vari iet mēģināt.

R