Dvīni, internetā zem nika: Twins bi Girls - Krāpšana, Viltnieki, Afēristes

Gribēju iepazīties ar dvīniem un aiziet padējot kādā nakstsklubā rīgā, par iepazīšanas vakaru viņi pieprasījuši naudu 200 eiro un atsūtīja kaut kadu man nepazīstamo vīrieti, kas paņema no manim 200 eiro par iepazīšanas vakaru. Pirms braucot prom tas nepazīstams vīrietis piezvanīja dvīniem un painformēja viņus, lai viņi ģērbjas un nāk arā, tad viņš aizbrauca prom ar taxi panda. Es nosēdēju savā auto 30 minutes, tad es piezvanīju dvīniem, telefons bija aizņēmts, tad es sāku zvanīt dvīniem ik pēc 3 minutem, vēl pagaidīju līdz vienai stundai, viss tas pats, visu laiku telefons bija aizņemts laikam nobloķēja manu numuru, tad es piezvanīju tam nepazīstam vīrietim, kas pacēla klausuli, uzdzirdot mani viņš it kā pirmoreizi mani dzird un pavaicāja kam es zvanu un ka es kļudījos ar numuru.

Krāpnieku un afēristu numuri:
+37125218826
+37128280941

Z zimba 04.01.2017

paņema no manim 200 eiro :D:D:D tu par frizieri arī maksā pirms? :D

C Chelsey 04.01.2017

:D muļķiem muļķu problēmas :D

proverka777 04.01.2017

:D l :D tas ir sens razvods ar tiem prostitutiem :D
pat interneta var parbaudit ka ir feik bildes tiem dviniem :D
ta ari raksti ka gribeji padraiskoties ar modeliem par 200 eur, bet paliki bez biksem :D

Sardele 04.01.2017

Nu kā, 200 ir iepazīšanās tarifs. Deju tarifs gan jau ir atsevišķs.

Anonims 10.03.2017

Я если снимаю мальчика или тёлочку, сначала сливаю...а потом плачу...

J Juris Piengalvis 05.07.2017

par triiniitrrm buutu 300,laikam baigi nogribejies bija,cits ar vienu netiek galaa,,a te 2Bet vispaar jau nau jeegas,,ja jau dviines tad,meegini vienu,meegini otru pilniigi tas pats,labaak buutu neemis divas dazaadas,buutu leetaak,un ari buutu dabuujis...ne vienmeer dubults ir labaaks.