www.sudzibas.lv DVATOLI SIA nekvalitātivo virtuves iekartas ražošana, slikta atteksme pret klientiem garantijas laikā

DVATOLI SIA - nekvalitātivo virtuves iekartas ražošana, slikta atteksme pret klientiem garantijas laikā

Pasūtijam virtuves iekartu, virtuve bija uzlikta. Pēc laika sākas problēmas ar vienu durvju mehanizmu ( kurš visu laiku izrāva skapja durvis). Es palūdzu atbraukt un salabot, atbilde gaidiju 1.5 mēn. Es pārzvaniju un saņēmu atbildi, ka viņiem darba laiks ir līdz 17.00. Es palūdzu atbraukt vēlāk, sakarā, ka man darbs līdz 18.00. Vini ateica. Pēc laika problēma atkartojas un situācija atkartojas, un trešo reizi viņi vispar necela klausuli. Man izdevas sazvanit kompānijas direktoru, kurš solija visu noskaidrot un atzvanīt. Viņu zvanu jau gaidu 7 men.. Būtība problēma iz durvju mehanizma, kurš ir diezgan dargs, bet vini nesamainija - tāda veida ekonomija. Ja Jūs pasūtīsiet tur mebeļus, tad jums vajadzētu reķināties ar to , ka varētu būt nepatikamas situācijas, īpaši garantijas laikā.

D

K Kristaps_2020 15.05.2014

Pēc bildes spriežot ir ielikts par jaudīgu gāzes mēhānims un vērot ciet/vaļā viņš ir izlauzis Eņģi.
''DĀRGAIS'' mehānisms maksā 2Euro

K Kristaps_2020 15.05.2014