www.sudzibas.lv Durvju kompl.Contry DGF 90 Nekomplekts vai brāķis

Durvju kompl.Contry DGF 90 - Nekomplekts vai brāķis

16.11.2010 veikalā KRauta Cēsīs iegādājos kompl.durvis ar rāmi (nosacīti) Contry DGF 90, pārdevējs uzreiz teica ka sliekšņa nav komplektā to jāpērk atsevišķi, slēdzene ir, rokturus pašiem jāpērk. Mājās piemeklēju piemērotu dēli slieksnim, bet kad rāmi saliku eņģu pusē rāmis pa 6cm bija garāks nekā vajadzēja būt, saliku vadoties no augšējā dēļa to liku uz apmalēm jo citādāk nevarēja, tāpat slēdzeņu vietās bija seklas ka durvis lauza no rāmjiem, vajadzēja pašam kaut ko darīt .Kad saliku rāmi un ieliku durvis rāmī tad durvis bija pa 2cm zemākas.
Nesaprotu ražotāji un pārdevēji uzskata ka mēs pircēji esam tik lieli muļki ka var tādas durvis iesmērēt.Protams varēju vest atpakaļ, bet tad jāmeklē transports maksā par ceļu ls 30 un otrs veikalnieks vairs neņems pretīm ja būs skrūvju caurumi un diezvai mainīs.

J

M monta 27.11.2010

Starp citu, šīs durvis ir iekšdurvis un tām slieksnim pēc būtības nav jābūt. Ja nav noslēpums, par cik pirki?