www.sudzibas.lv Durex Prezervatīvi Homoseksuālismu sludinoša reklāma

Durex Prezervatīvi - Homoseksuālismu sludinoša reklāma

Jau vairākas nedēļas pēc 22:00 vakarā pa nacionālo televīziju tiek rādītas Durex prezervatīvu reklāmas. Tas pats par sevi jau ir nepieņemami, bet fakts, ka tajā tiek rādīta divu vīriešu maigošanās, viens otru glāsta. "Viņam der vislielākais", "Viņam patīk vairāk lubrikanta". Manuprāt, šāda reklāma ir NEPIEĻAUJAMA, jo šo homoseksuālismu redz bērni.

Papildināts Par neatkarīgu Latviju! 26.10.2020

Šī reklāma var tikt uzskatīta kā propaganda, jo parāda kā normu starp sievietes un vīrieša attiecībām arī divu tēviņu glāstīšanos un "maigošanos". Lasīju, ka Polijā tieši šī reklāma izraisija milzu sašutumu, tad jautājums, kāpēc tā tiek rādīta pa TV Latvijā? Kompānijas nolaidība? Vēlme nopelnīt uzspļaujot sabiedrības lielākuma uzskatiem? Ja nu puikas kaut kur šo skatās un domā, varbūt man arī patīk zēni? Jāsaka, ka tas ir pretīgi un negribu pirkt no šīs kompānijas neko.

Komentāri (12)

н НеКариньш 26.10.2020

Šie "bērni" sen jau praktizē homoseksuālizmu...

Bomboklak 27.10.2020

Un kāda būtu Jūsu reakcija, ja reklāmā būtu divas sievietes nevis divi vīrieši?

G gadalaiks 27.10.2020

Ko var meklēt neeksistējošas problēmas - nu un, ka bērni redzēs? Jūs, ko, savus bērnu mucā gribat uzaudzēt? Moš melānadainos arī nedrīkst rādīt, jo tomēr Latvija ir balto zeme?

par geju nekļūst noskatoties video, par geju piedzimst un tur neko nevar darīt. Tas ir tā pat kā, ka cilvēks piedzimst akls - ko tagad , izolēt no sabiedrības, nerādīt bērniem, neļaut arī moš akliem precēties?

Lieciet tos nabaga cilvēkus mierā!

Bomboklak 27.10.2020

Es jau tieši par to, ko Jūs sakāt!

Sūdzības autoram noteikti nebūtu nekādu iebildumu, ja būtu divas dāmas, nevis divi vīrieši.

4 49cent 27.10.2020

Tak sievietes jau sen vairs nevienam nepatīk...varbūt dažiem, bet drīz tiem arī vairs nepatiks.
Un kā tad bez prezervatīva- beigšana pakaļgalā var beigties letāli, tā kā gejučus vajag pabrīdināt, ka pa pliko iekšā labāk nestūķēt.

A A.B... 17.01.2021

Klausies, "gadalaiks", pirms komentē, iemācies rakstīt!
Lieciet tos nabaga cilvēkus mierā, nopietni? Tie nav cilvēki! 😤Man jau liekas, ka tu pats esi netradicionālas orientācijas, ja jau tā aizstāvi viņus? Ja kāds grib viens otru drāzt un sūkāt viens otram, lai dara, bet nevajag tādus mēslus reklamēt. 😡😡😡
Tas arī nav jāskatās ne tikai bērniem, ne arī kādam citam!

G gadalaiks 18.01.2021

Kas pie velna? Kā tie nav cilvēki? Kurlie arī nav cilvēki? Mēmie ārī nav cilvēki?

Vai tajā reklāmā?

Jābeidz dzīvot ar kompleksiem - cilvēki ir dažādi, ar dažādām kaitēm, tapēc nevajag burt drāmu un pīt iekšā bērnus. Par geju nekļūst jo noskatās reklāmu, par geju piedzimst un tur vismaz pagaidām neko nevar darīt.

Normāli heteroseksuāli čaļi nebaidās no gejiem, jo viņiem ir Dāmas pie sāniem, un neinteresē, ko citi dara savā guļamistabā.

H Helsu 27.10.2020

Prezervativu reklamas ir nepienemami? Kas jums par tadiem savadiem uzskatiem? Jums butu laiks saprast, ka ar seksu nodarbojas, gan dazadi dzimumi, gan vienadi dzimumi un prezervativi pasarga vinus un ari citus no daudzam slimibam. Sadas reklamas isti neatskiras no citam medicinas precu reklamam.

Šī reklāma varbūt būtu pieļaujama ar tādu pašu norādi kā alkoholam, cigaretēm un zālēm : homeseksuālais dzīves veids kaitē jūsu veselībai vai anālais kontakts var izraisīt nopietnas veselības problēmas kā hemorojs, vēzis, AIDS un tt. Protams, par to nebūs ne vārda. Jo Durex rūpējas par peļņu nevis cilvēku veselību.

A A.B... 17.01.2021

Durex

н НеКариньш 19.01.2021

TU NEESI TOLERANTS!

Vagons Komā 20.01.2021

Kas vainas homoseksuālismam? Tas ir drošs sekss.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes