Dūmu Krogs - saindējos

Gribēju passtāstīt, kā man gāja dārziņu Dūmu krogā. Iebraucu tur pirmo reizi, smuka guļbūve, normāls interjers. Pasūtīju soļanku.Bija, kaut kāda nedaudz specifiska garša, bet neko apēdu. A nevajadzēja, pēc divām stundām uz toleti vien uz toleti vien un tā divas dienas. NU neiesaku nevienam tur iegriezties.

R

^ ^^ 28.11.2009

Varbūt tavs kuņģis kādu soļanaks daļu nepacieš?

J Jānis Tilžs 30.11.2009

Nu, nezinu, Vecīt, domā ko tu biji ēdis pirms Tu gāji uz turieni, jo es tur biju ēdis un man tā zupa ļoti labi garšoja.

M Monta 01.12.2009

Dūmu krogā ar ģimeni ieturam maltīti ļoti bieži. Esam nobaudījuši gandrīz visus ēdienus - ļoti garšīgi. Varu sniegt tikai pozitīvas atsauksmes par šo krogu un visiem ieteiktu tur nobaudīt ēdienus!

T Tamara 14.02.2012

mes ar viru un berniem iesakam visiem nodaudit saja kafeinica visus edienus//Tur gatavo ka majas!

Vai tu neesi no pretim kafeinicas???? konkurents laikam...tapec ka Visdaros viss nav garsigs, bet dargs