J Jānis Tilžs 30.11.2009

Laikam biji citā krogā, jo Dūmu krogāviņa tur ir tiešām forša, un tie džekiņi man arī ļoti patīk.

D Diāna 01.12.2009

Dūmu korgā gatavo ļoti garšīgi, kā arī cenas ir demokrātiskas.

N natalyt 07.12.2009

Tam prekrasnaja kuxnja bivaju ta kazduju nedelju i zalob na obsluzivanije i kuxnju nikogda nebilo !!! i otmecaja tam denj rozdenije gosti viskazivali tolko vosxishenija kakaja kuxnja i kak serverujut stoli xotj i malenjkaja kafeshka no urovenj servirofki i obslugi na urovne restorana . ...

M Madara 16.12.2009

Varu protams apsveikt tos, kuriem ir paveicies ar ēdienu un aokalpošanu šajā restorānā, bet es laikam nebiju to skaitā. Es ar ģimeni aizgājām tur vakariņās - bet man atnes tēju kurā peld kaut kādi dīvaini balti punktiņi, mammai piededzinātu karbonādi, un viņā nākamajā dienā jutās ļoti slikti, bet pats smieklīgākais ir tas, ka apkalpošanu tur tk bremziga, ka ārprāc, lai gan mēs tovakar kafejnīcā bijām vienīgie... laikam tas tāpēc, ka tikmēr, kamēr mēs gaidījām savus ēdienus, tas oficiants to vien darīja, kjā pie bāra lēja sev glāzītes visus dzērienus pēc kārtas:)

A alla 18.12.2009

Очень вкусно покушали.Спасибо всему коллективу за качество еды и культуру обслуживания.Наконец-то в Кенгарагсе появилось кафе, где можно отдохнуть и вкусно покушать.

J Juris 19.12.2009

Visiem, kam sanāk braukt garām Dūmu Krogam, iesaku tur ieturēt maltīti!Ļoti normālas cenas, un ēdieni ļoti garšīgi!Ēdieni uz grila ir vienkārši ideāli!Tā turēt!!!

A anna 20.12.2009

ēdu Dūmu krogā novembra beigās un varu teikt, ka viss bija lieliski - arī soļanka. Uzkodās ēdu siļķi - tāa bija lieliski iztīrīta, ar marinētiem sīpoliem, milzīga porcija un maksāja tikai 1.50. Turklāt pēc mana lūguma tika bez kavēšanās pasniegts šņabis - aukstā glāzītē. Arī ķiploku grauzdiņi manam vīram pie Užavas svaigā alus tika pasniegti silti - un galvenais savlaicīgi un nevis tā kā otrā ielas pusē - kur ķiploku grauzdiņi tiek pasniegti pie deserta!!!

Arī ēdienu izvēle ir krīzei atbilstoša, labi un atbilstoši nosaukumam pagatavoti ēdieni, cenas - zemas.

Par saindēšanos - varu tikai teikt, ka varbūt tas bija rotavīruss, kas plosījās rudenī šai apkaimē.

Noteikti iesaku visiem
PS. arī baltais vīns tika servēts auksts, nekā, piemēram, Jūrmalā, kas tas, dažkārt, izraisa izbrīnu.

Anna

D dumukrogs 04.02.2013

Bijām Dūmu krogā svētdienas vakarā un palikām ļoti neapmierināti gan ar ēdienu kvalitāti, gan cenām, gan apkalpošanu. Karstajā kokteilī * Balzāms ar upeņu sulu * balzāmu varēja tikai nojaust un dekorācijā uzspraustā apelsīna šķēle bija sakaltusi. Užavas alus atšālējies un pēc alus nu nekādi negaršoja. Pildītās vistas karbonādei bija vecas eļļas piegarša, mērcītes, kuras negatavo uz vietas, bet izkrata no burciņām
( adžika ) apm. 1 ēdamkarote- 0, 40 ls, kāpostu salāti- cieti un nesaēdami. Beigās vēl beidzās tas pats negaršīgais alus, un arī bārmene par mūsu atkārtoto alus pasūtījumu bija pavisam aizmirsusi. Tā nu ļoti neapmierināti devāmies pāri ceļam uz
* Visdariem *, kur tas pats Užavas alus ( gan mazliet dārgāks ), garšoja pavisam citādi.
Nevienam neiesakām apmeklēt Dūmu krogu ceļa malā pie Dārziņiem.

M MaryKay_lady 06.01.2015

Bieži esmu ēdusi Dūmu krogā un vienmēr bija ļoti garšīgi un lielas porcijas. Nekad nav bijušas problēmas ar kunģi.
Esmu dzirdējusi, ka oficiants, kurš pie bāra lēja sev glazītes, ir jau atlaists.
Visiem iesaku Dūmu Krogu pusdienām, vakariņām vai svētku svinēšanai :) Ļoti garšīgi!!!