www.sudzibas.lv Dubļu liešana konkurentu iznīcinātāji

Dubļu liešana - konkurentu iznīcinātāji

Andris Berziņš 020180 - 123456, dzīvo Pārdaugvā ... ielā Nr.5 dz. 2.
Umanieties nopietni šī persona zog suņus ! Viņu piesedz gan sētniece, gan iecirkņa učestkovijs. Viņš ilgus gadus dzīvo nedeklarējies. Šīpersona nav godīga, zog suņus, to zina gan LV prezidents, gan ir uzķerts no sputņika. Vairakas svarīgas personas "taisa viņiem papīrus" ļoti prestižā suņa klubā. Pats viņš frizējas pie priladišas ar dubļiem aplietajā Avotu ielas frizētavā...
Vēl viņam ir labi sakari iepriekš ar dubļiem nolietajā klīnikā Kalnciema ielā, neskatoties uz visiem krīzes apstākļiem tā arī vel strādā.
Sarakstīt es varu šo un vēl daudz ko citu. Un jaatrod tikai ir auditorija ar īpaši zemu attīstības līmeni, kas tam visam notic. Bet ko runat par auditoriju, ja parasti šīs sarekstes veic 2 vai 3 cilveki, kas paši dzīvo no ienākumiem, kas saistīti ar veiksmi dzīvnieku biznesā.

Mamma 19.11.2009

Sveiciens komjaunatnei no Gagarina i Brežņeva.

G Graždanka 19.11.2009

Protams, ka var visādus mēslus sarakstīt un raksta jau arī. Galvenais, lai būtu duraki, kas tam tic un tic jau arī.

Anna, Steidzami ej padrāzies!!! Silti iesaku!! Labs nomierinošs līdzeklis... VAi arī sāc lietot antidepresantus. DAri taču kaut ko, tu debīlā psihopāte:D!!!

L Loreta 19.11.2009

O-jā, gadās taču pa briliantam pelēkā pūļa masā.

Z zuziks 20.11.2009

vai nevarētu lūdzu man kāds aizdot sotaku. Mīļie bagātie suņu pārdevējinņi. Lūdzu lūdzu a to sesdiena klat a man nau sotociņa.

Mamma 20.11.2009

Es gan ticu visam kas te rakstīts un zinu Napoleons atjās baltā zirgā un glābs Latviju no nabadzības un krīzes par ko Brežņevs viņu kaislīgi noskūpstīs.Un atkal Gagarins varēs pirmoreiz traukties debesīs, kur atvērs Parex bankai visienesīgāko filiāli. Ticiet, ticiet un būsim visi laimīgi.