www.sudzibas.lv DU Attieksme pret studentiem

DU - Attieksme pret studentiem

Tas, kas darās uz doto brīdi universitātē ir ārprāts. Pasniedzēji visu laiku vaino mazās fakultātes, ka viņiem ir mazas algas, it kā studenti būtu pie tā vainīgi. Vēl labāk ir tas, ka semestra sākumā sabāž lekcijas, tad pasaka pēc laika pasaka, ka tās ir jāatceļ, jo nebūs vajadzīgas. Angļu valodu mums noņēma jau otrajā kursā, bet 3.kursā ielika priekšmetu, kurā bija jākārto 23 eksāmeni, pie tam vēl visi angļu valodā. Uz to bija lielisks komentārs, " ja jums vajaga, jūs varat iet mācīties par maksu.angļu valoda jums nav vajadzīga". Par transporta izdevumu apmaksu vispār runa neiet. Stipendijas tikai noņem.Tas ka lekcijas notiek krievu valodā, arī ir normāli, bet tie, kuri mācījās latviešu skolās terminus zina tikai latviešu valodā, un sanāk, ka jāmācās viens un tas pats 2 reizes, tikai citā valodā!vai tad tas ir normāli???Vēl labāk ir ka fakultāšu sekretāres darba vietā dzer!!!
Vienkārši drausmas, kas šobrīd notiek!!!

D

N Nesen 21.09.2009

Nu re, jo tālāk mežā, jo treknāki partizāni. Arī man bija tas gods nesen absolvēt šo iestādi. Ko var teikt- neko labu. Ir pāris pasniedzēji, kuru priekšā lieku cepuri nost. Taču šis nelielais medus piliens neatsver katedras vadītāju un administrācijas attieksmi... Īpaši tas attiecināms uz finanšu daļu... ja nepatīk strādāt ar cilvēkiem, jāiet un jādara kas cits! Sekretāres... hm... parasti ne velna nezinošas.
Bet kopumā- ja gribas bezmērķīgi pavadī laiku, iegūt nevajadzīgas un dzīvē nepielietojamas zināšanas- welcome Humanitārajā fakultātē.

D Dace 23.09.2009

Par pasniedzējiem...jā...citi ir vienkārši lieliski un saprotoši...savukārt citi...kā tik iegāzt.

Z Zuze 02.10.2009

nav ko dirst uz DU Vislabākā universitāte!! Atsaucīgi pasniedzēji, lieliskas prakses.

S studios 05.10.2009

> bet tie, kuri mācījās latviešu skolās terminus zina tikai latviešu valodā,
> un sanāk, ka jāmācās viens un tas pats 2 reizes, tikai citā valodā!vai tad
> tas ir normāli???

Normāli!!! Tas ir forši! Tāpat, kā mācās tie paši krievi, maksājot nodokļus šī valstī :)

L liene55 19.12.2013

Es raudu atceroties šo iestādi. Labu nevaru pateikt neko- diemžēl, par zināšanām vispār runāt nevar. Ko pats iemācīsies mājās- to arī zināsi. Ja vajag diplomu ej uz DU. Ja zināšanas, tad pat neiesaku apsvert domu tur mācīties.