www.sudzibas.lv DT Mobile Preces neatbilstība.

DT Mobile - Preces neatbilstība.

Nekad nepirkšu vairs no "Trodeks" veikaliem. Esmu LMT klients apt. 15 gadus(var būt pat vairāk), pieslēdzos kad LMT uzsāka savu biznesu. Pirmajos "Trodeks" veikalos vienmēr pirku jaunus telefonus, gan sev, gan visiem saviem ģimenes locekļiem! Nesen paņēmam mazcenas mobilo "DT Mobile" ("Trodeks") veikalā. Bija izvēlēts plauktā telefons ar WiFi atbalstu. Paprasijam pārdevejam vai ir kādas citas krāsas šīm modelim, viņš laipni piedāvāja ļoti skaistu variantu ar kuru mēs bijam ļoti apmierināti. Bet diemžēl tas ēzelis aizmirsa pateikt, ka tieši tajā nav WiFi (kurš mums bija ļoti vajadzīgs).
Nesam telefonu atpakaļ, sākuma dabujam atbildi kā viņi to nemainīs tā pēč kā no šī telefona jau bija veikti zvani! Uzrakstijam pieprasījumu pamatojoties uz pāterētāju tiesību aiz. likumu.
Atpakaļ dabujām idiotisko atbildi no kāda Taškāna. sk. pielikumu.
Padoms visiem! Labāk pārmaksāt, bet nopirkt to pašu telefonu vai "ELKOR" vai "KIMKO" veikalā. Bija gādijumi kad vajadzēja preci atgriezt, bez nekādam problemam, ar sapratni viņi atgriež naudu!

E

M mlje 21.09.2010

vainīgas ir abas puses, attiecīgi caur PTAC vajag meklēt kompromisu.
pirkums nav bijis labticīgs un pircējs ir norādījis, ka WI-FI funkcija viņam ir nepieciešama.
pārdevējs piedāvājot citas krāsas modeli uzsvaru ir licis uz telefona krāsu, nevis tā īpašībām.
iesniegumā vajag norādīt, ka esi ticis maldināts par telefona īpašībām, taču ja nespēsi vienoties ar PTAC palīdzību, tad visticamāk, ka neko arī nepanāksi, jo papīri ir parakstīti un papīrus apstrīdēt vari, ja spēj pierādīt, ka parakstot neesi bijis lemtspējīgs.

B blusina 21.09.2010

Loti nelaipni ir sitie LmT stradniecini, kadu menesi ieprieks nacas iegriezties madonas duala, apkalposana zem katras kritikas, ja neprot atbildet uz radusajiem jautajumiem par konkreto telefonu, tad vispar nav ko teikt!

R Rihards 21.09.2010

nesen man arī bija lidzīga situācija. nopirku mt "dt mobile" veikalā un pēc dažām dienām atklājas vairāki defekti tomēr serviss centrā nevienu defektu nepamanija un līdz ar to mt nebija ne remontēts ne apmainīts. ieteica veikt pašam ekspertīzi un tikai tad, jā maksas ekspertīze atklās kādu defektu, viņi tos paņems uz bezmaksas remontu(!!!). Par apmaiņu viņi vispār negrib runāt jo mt jau bija izmantots lmt tīklā! Stulbums! Ar šitiem idiotiem jācīnas!

P.S. mēs neesam vienīgie, ar katru dienu neapmierinātu "dt mobile" klientu skaits palielinās. vakar iebraucu vienā no "dt mobile" veikaliem uzzināt galvenā offisa adresi lai aprunāties ar kādu personu amatā augstākā par pārdevēju! protams adresi nedabuju, pārdevēja teica kā viņa ir veikala vadītājas vietniece un visus jautājumu var aprunāt ar viņu. Viņa visu dienu sēž un pārdod telefonus un skaitās ka pārdevējs, bet kad klūst kārsti viņa pārvēršas par veikala vadītājas vietnieci. ko ar tādu vispār runāt, viņa pat nekādu lēmumu nevarēs pati pieņemt!

visiem padoms. pat neeiet blakus "dt mobile" / "dual" (trodeks) veikaliem

L lala 22.09.2010

Nu pilnīgi normāla parādība, pirms dažiem gadiem pirku telefonu, bija svarīgi, lai telefona būtu rādio, to arī pajautāju izvēloties modeli, pārdevējs pateica, jā, jā tur ir rādio, parādijā pat paciņu ar austiņām, atnākot mājās, izņēmu no paciņas austiņas un liels bija mans pārsteigums, kad paciņā bija tikai viena austiņa, un skatoties telefona radio tur vispār nebija, respektīvi, pārdevējs radio austiņas sajauca ar hans free sistēmu. Gāju atpakaļ un 'mani arī, tā sakot, nosūtīja stipri tālu.

E Es 22.09.2010

PTAC neko nepanāksi, jo precei nav defekta, līdz ar to atbilst visām normām. Vienīgais risinājums sazināties ar vadību (nejaukt ar veikala vadītāju), var mēģināt rakstiski, izskaidrot situāciju, varbūt radīsiet kādu risinājumu. Nu vismaz kādreiz "augšā" ļoti rūpējās par uzņēmuma reputāciju.

J Jana 22.09.2010

Sveiki, "Es" var būt jūs varētu iedot kaut kādus kontaktus? Man uz pieprasījumu uzaicināt kādu no priekšniekiem piedāvāja aprunāties tikai ar veikala vadītāju. Ta un nedabuju nevienu rokās!

G garā 22.09.2010

Sveika! Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskais domu biedru grupai.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, piezvanojies te:

Lūdzu, pievienojies un aicini droši pievienoties citus!

J Jana 22.09.2010

Dīdī paldies! kurā vietā viņa strādā? varbūt arī amatu vari pateikt?

D Dīdī 22.09.2010

Strādā DT bet amatu gan nezinu:( kad pati biju LMT dīlere tad zvanīju viņai par mt maiņas lietām bet amatu nekad nejautāju:)
Tad tik dod ziņu kā gāja?

DT Mobile:)

J Jana 22.09.2010

Paldies, drīz zvanīsim! Noteikti atrakstīšu!

U user5 22.09.2010

LMT vajadzētu pašiem pasniegt vai apmainīt jaunu mobilo telefonu. Vienmēr jau var aiziet pie konkurentiem, kur, iespējams, attieksme būtu savādāka un apmainītu telefonu.

E Es 22.09.2010

"Simonai" Tā nu tie konkurenti ņems un mainīs, nepaliec smieklīga... visur process viens un tas pats, un ja kāds veikals ir tik ļoti "mīļš" un maina, pa labi un pa kreisi, tad varu pateikt tikai to, ka pēc tam "Iztīra" piepucē un pārdod kā jaunu, laipni lūgti iegādāties JAUNU telefonu. Bizness visiem viens...

D Dīdī 22.09.2010

Bet kādam taču ir par to vissu jāatbild.

G garāmeitene 26.09.2010

Sveika! (flower)

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta. (flower) (flower) (flower)
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies un aicini droši pievienoties citus pievienoties šai jaunajai grupiņai!

(heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart)

D Dīdī 27.09.2010

Laikam jau tur viss ok ja jau neko nerakstat? :)

O Oskars 21.11.2010

Autors ir pilnigs cirvis ! Pilnigi piekritu Andreja rakstitajam !!! Nemaki runāt / komunicēt ar cilvekiem- sūti mammu uz veikalu lai Tev iepērk telefonu ! mudaks :D

R Rudolfs 18.12.2010

Es varu pateikt vienu. Ja perk mobilos ar wifi ir japerk no BITE jo viniem visi mobilie ir loti kvalitativi. Es laimeju samsung galaxy 5 no bites. Un mes visi zinam ka laimestos iesmere nekvalitativus mobilos. Bet viss mobilajam bumbas un tagad caur wifi sezu draugos un sudzibas.lv