www.sudzibas.lv Drusti Konditoreja Не доставили одну коробку с заказом и деньги не вернули

Drusti Konditoreja - Не доставили одну коробку с заказом и деньги не вернули

Я в пятницу ( 23.09 ) сделала заказ в кондитерской Drusti, заказ доставили в субботу вечером (24.09) как и просила. Заказ принимал муж,дома я заметила что одной коробки со сладким нету. Позвонив на тел где был сделан заказ -получила ответ...Ждите звонка.. Так вот...каждый день им звоню и напоминаю о себе,не денег не заказ не привезли... Сегодня уже 27 число..Настроение на праздник было испорченно! Больше некогда заказывать у них не буду,так же и друзьям не советую!

I Ilma 01.12.2018

Drusti ir labākā konditoreja, kuras gatavoto produkciju regulāri iegādājamies jau daudzus gadus. Drustu kvalitātei un cenai būtībā nav konkurences. Iepērkamies gan uz vietas konditorejā, gan vienā no tuvākās apkārtnes veikaliem (top!), kuram ik dienas tiek piegādāta svaiga Drustu produkcija. Drustu personāls vismaz mums ir bijis ļoti atsaucīgs un pretimnākošs.Domāju, ka problēmas ar pasūtījumu var mierīgi atrisināt, ja vien klients ir gatavs normālai komunikācijai. Šovakar Mārupes veikalā top! nopirkām Drustu piparkūkas. Pasakaini garšīgas!

K Kristine Parfeņenkova 06.06.2020
Iesaku

Vienu reizi veicu pasūtījumu. Zemas cenas, augsta kvalitāte. Tik garšīgi, ka mutē kūst. Arī visi ciemiņi bija gandarīti.