www.sudzibas.lv dr,suhorūkovs ārsta nolaidība

dr,suhorūkovs - ārsta nolaidība

Ieradamies pie ,dk.Suhorūkova uz konsultāciju, milzīgu izbrīnu,jau radīja tas,kad tāds itkā labs ārsts mērot asinsspiedienu,konstatē,kad augšējais ir 180,bet apakšējo viņš nevarot sadzirdēt,sāka mums diži reklamēt savus pilienus,kuri esot super labi palīdz visam,bet lai cilvēkam iedotu kādu tableti,lai samazinātu nenormālo asinsspiedienu,par to jau negāja ne runas,un tai pašā laikā,Suhorukovs zināja,kad mums ir jābrauc tāls ceļš mājās,tad par kādu hipokrāta zvērestu var iet runa,zinu to kad tas ir ārsts ŠARLATĀNS,kurš tikai bāžās ar saviem burvju pilieniem virsū.Gribētos šim dakterim pajautāt,vai viņš domā,kad piemuļķoto cilvēku nauda viņam nesīs svētību,nu nekas viss kādreiz nostājās savās īstajās vietās. PS;VAIRĀKAS REIZES PADOMĀJIET PIRMS,DOTIES PIE ŠĪ ĀRSTA.

S smīkņa 18.06.2013

Tie pilieni ir homeopātija.

M Mary60 18.06.2013

SUHORUKOVS!!! nevis RŪKOVS

L latvis 19.06.2013

vispār ja cilvēkam vajadzētu viņš dotod pie homeopāta, cik saproti runa gāja par ko citu, un tāda sajūta kad atbildes atraksta kāds no šī ārsta pietuvinātajiem.

L latvis 19.06.2013

suhorukovam rūp tikai nauda, ne cilvēks ar savu slimību, un kā tik pēc iespējas vairākiem iešķiebt, homeopātiju, jo no tā viņs arī pelna.

S smīkņa 19.06.2013

Viņš nebūt nav vienīgais dakteris, kurš tic homeopātijas drazai.