www.sudzibas.lv Droška SIA Taksometru pakapojumi

Droška SIA - Taksometru pakapojumi

04.06.2018.braucām ar taksometru ( pirmo reizi pēdējā gadu desmitā), apm. plkstn.12.10 (DROŠKA SIA) no lidostas Rīga līdz Rīgas centram ( Kr. Valdemāra 20), brauciens ilga nepilnas 20 minūtes, sastrēgumi nebija,Vanšu tilts brīvs, Kr. Valdemāra iela arī , samaksāju 24 euro jeb no 50 euro man tika izdoti 26 euro-šoferim nebija euro ko izdot no manis dotajiem 50 euro, šoferis skrēja uz tuvāko veikalu naudu mainīt, atlikums tika izsniegts turpat uz ietves, bez darījuma čeka izsniegšanas.
Taksometra tarifi:
Iekāpšana taksometrā/taksometra nolīgšana - 2.13 EUR
Maksa par nobrauktajiem kilometriem - 0.71 EUR
Laika tarifs - 0.71 EUR min.
Mums citas izvēles iespējas tajā mirkliī nebija, taksometra brauciens mums bija ļoti nepieciešams-kā pēdējā brīža lēmums un vienīgais risinājums, jo, iepriekš neplānoti un steidzami bija jānokļūst pilsētas centrā. Diemžēl taksometra izvēle pie izejas no lidostas Rīga nebija iespējama, jāizvēlas pirmais, kurš atrodas rindā pie norādes uz taksometru rindas sākumu. Lai cik aizdomīgs tas būtu vai nebūtu, un šoreiz bija, jau ieraugot šo DROŠKA SIA taksometru bija skaidrs ka labi nebūs.Es biju cerējusi (gala mērķis, dienas vidus) ka maksājums būs 15 eur robežās, bet skaitītājs uzrādīja nepilnus 23 eur. Tagad, painteresējoties pie paziņām, saprotu ka esmu ļoti pārmaksājusi. Serviss un cena bija šoks mums visiem trim braucējiem, jo pāris stundas iepriekš, vienā no lielākajām Eiropas pilsētām, agri no rīta ar taksometru bijām braukuši no mītnes vietas līdz autobusa pieturai uz lidostu, līdz ar to, Rīgā uzreiz bija iespēja salīdzināt sniegtā pakalpojuma servisu un cenu līmeni.
Lidosta Rīga-lūgums risināt šo problēmu, lai pilsētas viesiem nav pārsteigumi un mums kauns.

R

C critical thinker 06.06.2018

10+ km - 7+ eur. iek. 2,13. pieņemsim 10 eur. paliek 13 eur par laiku. (jums ir ierakstīts 71 cents, bet pieļauju, ka jābūt 17) - ja 71, tad viss kārtībā - 18 minūtes. bet 71 nevar būt. ar 17 sanāk 80 minūtes... tātad - sagrozīts skaitītājs

C critical thinker 06.06.2018

ā nē, maksimālais laika tarifs ir 14 centi.
šādos gadījumos: https://www.riga.lv/lv/news/ko-darit-ja-mani-ir-apkrapis-taksists?12714. vārdu sakot, jāsauc policija, summa uzreiz samazināsies. neviens jau negrib ķēpāties, tāpēc tie taksisti atļaujas šitā.

Работяга 06.06.2018

Jareiz uz trijiem. Jo masina bija pilna ar latviesu comiem

T TheGame888 06.06.2018

Brauca ar taksometru pirmo reizi pēdējā gadu desmitā :)))) un vēl brīnās! Tas vińš vēl pa lēto aizveda 2.13 0.71 un 0.71 pārējie brauc ar iekāpšanu 2.99 kilometrā 1.99 un minūtē 0.20 nabadzińi aizmirsa ka uz durvīm vienmēr cipars jāpaskatās viss kā veikalā ja iekāpi tad tu esi ar mieru maksāt šo ciparu!

и Игорь Белый 12.12.2018

Вы клоуны ваще офигели, ехал сегодня с аэропорта, проехал пару км на счетеке уже набежала 15 евро, за 3 км. Вы там там чего вообще офигели в край? До дома не доехал, вылез пошол пешком. А так бы заплатил бы 50 евро. Встретить бы главного вашего и набить ему. В следущий раз выберу ваше такси, доеду до дома, а платить не буду

E esti 08.06.2018

Следите за новостями! С 1 мая официально объявлены свободные тарифы! Привыкли ездить за 5eur! Садитесь в машину-смотрите тарифы! Если не уверены, что можете оплатить-спросите! Или газуйте на общественный транспорт - его никто не отменял! Писаки хххх! Идите и жалуйтесь в думу, которая позволила повысить тарифы, причем тут водитель? ! Виспар оххх!

E esti 08.06.2018

Необоснованно!

M Mara Kairisa 22.06.2018

Tikko draugs brauca no Lidostas uz Mārupi/ situācija tā pati- paņēma pirmo taksi, kas rindā bija. Tā kā draugs nerunā latviski, viņu tā pamatīgi piekrāpa. Taksists pa ceļam "apmaldījās", un beigās paprasīja summu, kas ir trīs reizes lielāka nekā jebkad par šo pašu maršrutu esam maksājuši. Un kāpēc vispār uz lidostu sūta taksometru vadītājus, kas ne vārda nerunā angliski? Beigās skaidrojoties arī latviski viņš nerunāja. Kad piesolījām izsaukt policiju par krāpšanu, viņš no cenas "nolaida" 8 Eiro, tātad saprata, ka ir nepareizi darījis, bet tomēr galu galā tik un tā atmetām ar roku un samaksājām mazliet vairāk par dubultu "normāla" brauciena summu. Neiesaku.