www.sudzibas.lv Drogas Вход с коляской запрещен!

Drogās - Вход с коляской запрещен!

Zaxozu segodnja v drogas, cto na jomas s koljaskoj. Bezit navsrecu prodavec, i kricit: kuda s koljskoj! Ja v shoke, esli u magazina estj spusk,-to eto znacit, cto v magazin mozet popastj invalid v kresle, i mamocki s koljskami! Tak?! Ja proshu otodvinutj korzini, kotorie stojat posredi zala, ona razvoracivaetsa, i uxodit. Ja otodvigaju sama sebe proxod, ctob projti s koljskoj. Esstestvenno tovar padaet na pol. Tut-kak-tut oxrannik, pristaljno nabljudaet za mnoj. I provozaet menja po vsemu zalu do kassi. Ja vsja vspotela, rebenok kricit, tk koljaska stukaetsa o vse polki.i pri etom ja ostavila v drogase 10ls!podarok obesannij v reklame ne polucila.kassir bil svetlana sorokina! Ogromnoe "spasibo" magazinu, za vnimateljnoei privetlivoe otnoshenie k pokupateljam.

I

S Spāre 17.03.2011

Pilnīgi piekrītu - MAN KAA MAATEI, NAV IESPEEJAMS TUR IEIET, JO AR RATIEM CAURI NETIEKU, PEI VEIKALA NETAISOS ATSTAT SAVU ZIIDAINI, LABAAK IZVVEELOS CITUS VEIKALUS, KUR PAR SIEVIETEEM AR BEERNIEM IR PADOMAATS!!!

F feja 17.03.2011

Jā ar ratiem tur tikt nav iespējams, tāpēc ļoti rūpīgi plānoju savu iepirkumu grafiku, lai varētu ar kādu kopā aiziet līdz Drogām 2reiz mēnesī un nopirkt tos pašus pamperus un šampūnus, tad draudzene vai vīrs stāvēja ārā par bērnu, bet es ātri iepirkos. Pāris minūtes un lieta darīta. Priekš kam lieku reizi mocīt zīdainīti vazājot viņu pa veikaliem, un vēl Drogas... tur ļoti slikts gaiss un smird pēc ķīmijas (man šķiet pat darbiniekiem tur ir kaitīgs darbs). Paies gadiņš un varēsi bez ratiem ar bērnu tikt kur gribi, pacieties.